*

şükela:  tümü | bugün
  • https://www.milliyet.com.tr/…-protesto-soku-6239163

bir "demirören haber ajansı" haberi...

demirören gerçekten ahaber'den beter bir hale dönüşüyor.
    demirören grubu gerçekten tuhaf bir kafa.
  • at boku kokusuna bayılan bir avuç insan tarafından gerçekleştirilen protestomsu.

bi zahmet ada’nın temizliğine dikkat etmiş olsaydınız başınıza bunlar gelmezdi. yerler bok içinde dolaşan kurtçuklardan ve sineklerden geçilmiyordu.

ayrıca atların sağlıklı bir şekilde bakımının yapılmadığına, ölülerinin çöpe atılır gibi toplu çukurlara atıldığına ve ticari kazanç uğruna ölümüne çalıştırıldığına dair rivayetler var.

geç bile kalınmış karardır. okey biz de nostalji severiz ama bedeli bu olmamalıydı.

biraz da şorasına protesto edin.
  • imamoğlu dik dur eğilme bu millet seninle. iç mihrak faytö'ye göz açtırma.

ayrıca 14 kişinin sabıkalı olduğunu bilmesi ise işini bilerek yaptığını gösterir.
  • protesto eden kişinin “ufak tefek sabıkası olanları da işe almıyorlar.” beyanıyla ekrem imamoğlu’nun ne kadar doğru bir iş yaptığını tescil ettiği eylem.
  • arada, "atlar burada 6 aydir hapsediliyor" diye sarildayan bir abla olan protestodur.
  • büyük ihtimal kaymakam görevlendirmesi olan tiplemelerdir.
  • ak partili olarak imamoğlu'nun adalardaki faytonu kaldırması şahsen beni sevindirdi. fayton atlı olmalı diyen zihniyet o arabaya at yerine kendini bağlayabilir.
  • protesto eden çomarları faytona bağlayarak çözülebilecek sorundur.
  • protestoya bak adamlar atları telef edemeyeceği için üzülüyor protesto ediyor. ağlayın.
  • "ekmeğimiz elimizden alındı, 275 aile burada perişan oldu. ufak tefek sabıkası olanları da işe almıyorlar. ben faytonumu istiyorum. benim 6 çocuğum var. çocuğumun rızkını istiyorum. illegal bir iş var"

protestocu profili bu. aynı şeyi kadir abi yapmış olsa, aynı grubu biber gazı ile denize dökerler, protestocuları marjinal grup ve fetö uzantılı yaparlardı.