şükela:  tümü | bugün
 • chp'nin istanbul büyükşehir belediye başkan adayı ekrem imamoğlu 80'li yıllarda ukrayna'da nükleer santral inşaatı işiyle uğraşır.

  başta küçük bir aile şirketidir. ta ki ekrem imamoğlu bir gün pripyat'ta takılırken anatoly dyatlov'a denk gelene kadar. bu saatten sonra nükleer santral, reaktör işlerine girer ve bir anda birkaç kat büyür.

  fakat bir süre sonra artık nükleer işi sıkıcı gelmeye başladığı için sıkılır ve ilgilenmez. verilen sözler tutulmaz, 3. ve 4. reaktörlerin kontrol odasına bir tane sebil bile alınmamıştır. insanlar sularını evden kendi getiriyordur. çay desen sallama. su bardağında 3ü bir arada içer insanlar.

  bunun üzerine bu yoksulluğa, su bardağında içilen çaylara isyan eden başmühendis dyatlov bir gece elektriği keser ve çekirdeği patlatır. çok sayıda insan ölür ve radyasyona maruz kalır.

  sonra dyatlov arabasına atlayıp yıllar önce satın aldığı büyükçekmece'deki kendi mezarına gider. son sigarasını içip, belinden çıkardığı silahıyla kendini vurarak intihar eder.

  ekrem imamoğlu'nun bu iddialara acilen yanıt vermesi gerekir.
 • gülen çıksın kasıyor.
 • (bkz: şok rol)
 • bakın yakın geçmişe geliyorum mesela nuh tufanı, hep bu ce ha pe adayının ürünüdür bunlar, hayvanların çoğunu karada kırbaçlayarak gemiye çıkmalarına engel olmuş dinozor ırkının soyunun tükenmesine yol açmıştır, bu aday kişisi aday olmayacak tıynette biriyken birden bire ce ha pe'nin aklına getiriliş şekli de manidardır, hz. nuh'un elinde kalan son güvercinle bize gönderdiği mesajı en yakın bir cuma'da açıklayacağız, olursa ekimdeki cuma olmazsa artık bir sonraki cuma, güvercinde elimizde onunda konuşmalarını ve video görüntülerini getirdiği mesajla birlikte kamuoyuna açıklayacağız, herkes aslında imamoğlu soyadlı bu ce ha pe adayının aslında yılanoğlu biri olduğunu öğrenecek

  a haber beni gör ayda 20 kağıt yeter, bu kurgularla varya sizin cenahın az buçuk zeki olanlarını bile inandırırız lan
 • patlayan nükleer santralin üzerine helikopterle uranyum serpmiştir.