• iyi ki karşı gelmesi olarak düzeltilmesi gereken.
    imamoğlu olmasa hala fahrettin sabiti ile polyyanna mode on takılıyor olacaktiniz.

şu kanal istanbul'da da zafere ulaşırsa eğer, kendisi benim cumhurbaşkanlığı adayim olabilir.
  • katarlılara kanal manzaralı daire satacaksınız diye 12bin yıllık şehrin anasını ağlatmaya değer mi? yazık günah allahtan da mı korkunuz yok.
  • kanal istanbul’un vatana millete ne zararı var diye soruyorum. bir tane mantıklı cevap verebilen yok. ekolojik denge bozuluyormuş balıklar ahıra kaçıyormuş. sırf muhalefet olucam *diye muhalefetlik yapanlar yüzünden bu ülke bir adım ileri gidemiyor.

edit: *kelime
  • kanal güzergahında 1e 50 getirili arsa aldığını düşünen, planlayan hayal kuran arsa sahipleri; göt yanmasıyla beraber asgari ücretle çalışan, ay sonunu zor getiren/getiremeyen, bir dünya borç ödeyen akp seçmenine koştu "yardım edin kankiler, çok para bağladık bu işe."

akp seçmenleri ise haykırdı "hayin imamogli, teröriz!"
  • bir diyorum ki sayın imamoğlu yanlış yapıyor. "bırak, ne karşı çıkıyorsun. şu ekonomik krizde yaptırsınlar kanal istanbul'u da oylar düşsün" diyorum. sonra kanal istanbul'u tıpkı diğer geçmediğimiz köprü ve yollar gibi hazine garantisi vererek yaptıracakları ve memleketin 20 yılını ipotek altına alacakları aklıma geliyor.

sonradan sayın imamoğlu ve muhalefet yönetime gelse bile bu borçların onların zamanında ödeneceğini görüp karşı çıkmaya aynen devam et başkan diyorum.
  • imamoğlu'nun akepe genel başkanına karşı çıkması olarak başlığın revize edilmesi gerekiyor
  • 16 milyon istanbulluyu ve kamu vicdanını temsil eden imamoğlu’nun akp genel başkanına karşı çıkmasıdır.
hesabın var mı? giriş yap