şükela:  tümü | bugün
  • iyi ki karşı gelmesi olarak düzeltilmesi gereken.
    imamoğlu olmasa hala fahrettin sabiti ile polyyanna mode on takılıyor olacaktiniz.

şu kanal istanbul'da da zafere ulaşırsa eğer, kendisi benim cumhurbaşkanlığı adayim olabilir.
  • katarlılara kanal manzaralı daire satacaksınız diye 12bin yıllık şehrin anasını ağlatmaya değer mi? yazık günah allahtan da mı korkunuz yok.
  • cumhurbaşkanı allah olmadığına göre pekala karşı gelinebilir
  • kanal güzergahında 1e 50 getirili arsa aldığını düşünen, planlayan hayal kuran arsa sahipleri; göt yanmasıyla beraber asgari ücretle çalışan, ay sonunu zor getiren/getiremeyen, bir dünya borç ödeyen akp seçmenine koştu "yardım edin kankiler, çok para bağladık bu işe."

akp seçmenleri ise haykırdı "hayin imamogli, teröriz!"
  • cumhurbaşkanına değil akepe genel başkanına karşı gelmiştir. zira kendisi bizim cumhurbaşkanımız değildir.
  • hodri meydan hadi aktroller kanal istanbul için referandum yapalım sonucu ne ise o olacak kabul müdür?

sonra istanbul seçimi gibi bir kez daha ağlayıp tekrar etmek yok ama.
  • istanbul tekfurunun elle tutulur gözle görülür bir tane icraat ortaya koyamaması neticesinde kanal istanbul üzerinden kendi reklamını yapma çabasıdır.. he deyip geçiniz efendim.. cumhurbaşkanı'nın da bu zatı artık ciddiye almadığını, salladığını görüyoruz.. en son hdp'lilere kaynak bulmak için 6000 yeni taksi plakası kasıyordu o da elinde patladı.. kanal istanbul'dan umudu kesince bulur bir yalan yine gündeme gelir sonra yine unutulur.. adam döngüye girdi bocalayıp duruyor..