• son 1 aydır görülmekte olan durum. erdoğan “atı alan üsküdar’ı geçti!” demişti; imamoğlu “ben kazandım!” deyip mazbatasını alıp gücünü ortaya koydu. 1 aydır etkin biçimde imamoğlu rüzgârı esiyor, erdoğan çok fazla tv’de gözükmüyor.
  • bir elin nesi var iki elin sesi var soyleminde cikarsak birinin arkasinda cok saglam bir teskilat, medya , is adamlari var
    otekisinin arkasinda suan sadece onu sevenler var
    bende otekisini destekliyorum ama realda güç kimdeyse daha avantajlı olur
  • sakinlik ve efendiliğin ne kadar etkili olduğunun göstergesidir.

erdoğan yıllar önce belediye başkanı olarak çıktı cumhurbaşkanlığına kadar yükseldi. imamoğlu'nu ise beylikdüzü dışında yaşayan neredeyse hiç kimse bilmiyordu. ancak etkili konuşmaları, hak hukuk adalet arayışı sayesinde kısa süre milyonların sevgisini kazandı. emin olun akpliler içinden bile onu sevmiş birileri çıkmıştır.
  • aklıma seçim öncesi kayınpeder ve kayınvalide geldi. nerde iyi parti var orada, nerde chp var orada idiler. ( cumhur seçiminde )

mitinglere bakınca direk gözlerim seçiyordu bizimkileri ;)

mesajı verdik sanırım.

saygılar sevgiler.
  • bugün bir kez daha görülen durumdur. erdoğan'a oluşan nefret, imamoğlu'na karşı sevgi olarak geri dönüyor.
  • 23 haziran’da tekrar göreceğimiz durumdur. yendikçe yeniyor efendim durduramıyoruz!
  • 16 haziran 2019 imamoğlu yıldırım canlı yayınında da görülmüş olan durumdur. görüyorsunuz yayın öncesi, yayın sırası ve yayın sonrası olarak hep imamoğlu konuşulmaktadır ve erdoğan ortada gözükmemektedir. bu bile imamoğlu'nun daha etkili olduğunun kanıtıdır.
  • zaten sürecin başında sinyallerini vermişti ama dün yapılan tartışmadan sonra anladım ki konu hak arama, üste çıkma ve son sözü söyleme olduğunda ekrem imamoğlu son derece yırtıcı olabiliyor. çok farklı bir hırsı var. bu anlamda rakibine illallah tamam al senin olsun dedirtecek potansiyeli var. zaten binali bile cebinden bonus saniye vermeye başladı bir noktada. imamoğlu erdoğan'ın 90'lardaki hali gibi. erdoğan'ın böyle bir hırs ve enerji karşısında normal şartlarda durması bu saatten sonra imkansız bana kalırsa. şimdilik kaçma, üzerine adam salma gibi bel altı vuruşlarla işi götürmeye çalışıyor ama bu durum sürdürülemez.
  • son icraatlarıyla da görülebilecek durumdur. (bkz: yetmez ama evet) bu gidişle 2023 cumhurbaşkanı ekrem imamoğlu.
  • daha kucaklayıcı olmasından doğan durumdur.
hesabın var mı? giriş yap