şükela:  tümü | bugün
 • üst edit: aşağıda adamın yürüyüşü ile ilgili başlık açılmasını küçümseyen chp'liler olmuş. zaten bu entry türk tarihine ve mükaddesatına dair hiç bir iyi his beslemeyen chp gençliğine hitaben değil, atasına saygı duyulması gerektiğini bilen ama mukaddesatının göğüsüne namahrem elinin değmesine tepki vermeyen müslüman türk gençlerine hitaben açıldı. bu başlığı küçük gören ve sayfalarca bana ve fatih sultan mehmed dedemize küfür eden chp'liler şu başlığa ise hiç girmedi ve yazmadı. (bkz: ibb'nin riva deresini kirletmesi) çünkü onlar için imamoğlu'nu savunmak, tarihten de, çevreden de ülkeden de daha önemli. imamoğlu ne yaparsa eleştireceksiniz?

  muzaffer bir bizans komutanı edası iledir. ak parti'lilerin fatih sultan mehmed ve diğer türk islam büyükleri konusundaki hassasiyetini bildiği için ellerini arkada bağlamış ve tahrik amaçlı olarak, bir kahvehaneye girer gibi girmiştir. bir ak parti belediye başkanı anıtkabir'e bu şekilde girse yarın sözcü gazetesinde manşet olmazdı diyen kaç kişi var?

  burası müslüman türklerin atasının türbesidir. kendi atanızın türbesinden saygısızlık olmasın diye geri geri çıkıyorsunuz. buraya yunan generali gibi giremezsiniz. size saygı göstermeyi elbet öğreteceğiz.

  fatih'e saygısızlık

  edit: aşağıda chp'li yazarların atamıza yönelttiği hakaretleri lütfen iyi okuyun. bu saygısızlığı nasıl normalleştirmeye çalıştıklarına iyi bakın. duvarlara zulüm 1453'te başladı yazanların kim olduğunu buradan görebilirsiniz. bu saygısızlığı normal karşılayan, hatta bunu paylaştığım için bana küfür eden chp'li yazarlara lafım yok. onlar zaten chp'li. benim sitemim onlarla birlik olup atasının mezarına saygısızlık edilmesine ortak olan müslüman türk evlatlarına. iyi izleyin bu girişi. bu giriş müslüman türk mahremine, mukaddesatın düşmanlarının girişidir. ve sorumlusu sizsiniz.
 • adam normal anam babam usulü türk gibi yürüyor bunda ne var başarısız troll denemesi
 • keşke girdiği anı da koysaydınız videoya. etrafında dolaşıyor adam. bu da olmadı değerli trolller.

  (bkz: bugün imamoğlu'nu kötülemek için ne yaptın)
 • bugün ne yapsam da hizipcilik yapsam başlığı. fatih de bizim atatürk de. buradan fitne çıkmaz yallah başka kapıya.
 • --- spoiler ---

  sorarım? acaba ekrem imamoğlu anıtkabire bu şekil girebilirmiydi?
  --- spoiler ---

  anıtkabir şu an içinde yaşadığınız ülkenin kurucusunun anıt mezarıdır, türbe değildir. kendisinin anıt mezarında devlet protokolleri uygulanır. türbelerde devlet protokolü uygulanmaz.
 • ikinci peygamber gibi olduğunu zannetmekten iyidir.
 • napsın amk uçarak mı girsin . iyice salaklaşmaya başladınız siz .
 • tarlasını gezen ağa gibi girmiş mekana.
 • muzaffer bizans komutanı mı? hahahaha.
  (bkz: kahpe bizans)
 • twitterda ki paylasimin altindaki ak it lerin yazilarinada bakin

  amkoço turbe demis ama turbeye girisin goruntusunu paylasmamis.