şükela:  tümü | bugün
  • daha dün şeyhin ayağına giden adam için iflas etti desene götün yiyorsa... yemez.

savunmasıza vurmak daha kolay değil mi... çünkü cümle taife-i nisvanın namusu mücessemdir allah'a çok şükür...

5 yıl sonra size ne olacağını söyleyeyim mi?

sıraya dizilecek millet akpli olmadığını kanıtlayabilmek için...
  • pkk lılarla mengri mengri halay çekene oy veren mi diyor bunu ?
  • gene ne yapmis diye baktim. kitap satiyormus ibb o yuzden.

olm sana ne? sen zaten kitap okuyan biri degilsin, senin hayatinda zaten bir degisiklik olmuyor.

birak isteyen kitap okusun, kitabin icinde suc unsuru olacak birsey varsa zaten hukuk hemen devreye sokulur ordan da hapis cezasi verilmeye calisilir.

istanbul ve ankara gidince far gormus tavsan modunu yeni asti ak troller ama halen daha akilli muhalefet yapacak seviyeye gelemediler.
  • al bak bu da tayyip'in ptt'si

edit: bu soyledigimi "ama bakin akp de yapiyor" tarzi bir ad hominemlik olarak degerlendirenler var. alakasi yok. devletin islettigi bir e-ticaret sitesinde satimi yasal olan bir urunun bir baska yerde satilmamasi icin bir sebep olmadigini belirtmek amacli bu ornek. ibb'ye mi kaldi bu kitabin suc teskil edip etmedigini hukmetmek?
  • ibb oluk oluk çocuk tecavüzcülerinin yurtlarına , vakıflarına para akıtırken sesleri çıkmaz , demirtaş’ın kitabı satılınca abovv

bunların korkusu demirtaş’ın terör propagandası yapması falan değil, imamoğlu’nun demirtaş üzerinden kürt oylarını sahiplenemesi.

geçen seçimde demirtaş’ın desteğine karşı apo’nun tarafsız kalın çağrısı geldi ama kimse apo’yu siklemedi. netice itibariyle aklı selim hiç bir kürt ne apo’yu ne pkk’yı desteklemiyor. meclis’te siyaset istiyor , demirtaş’ı istiyor.

bye bye akp
  • kadir topbaş doneminde siteye konulan kitaptan da mi ekrem baskan sorumlu? bu siyasal islamcilarin serefsizlikleri ve ahlaksizliklari bitmek bilmiyor..
  • farklı başlıklar altına elli defa yazdım yineliyorum. bir mhp’li olarak ailesi dahil olmak üzere ki aile dediğim aşiret gibi tamamı atadan dededen mhp’li artık desteklerimiz imamoğlu olmadı, sayın yavaş’a olacak. son seçimde oldu. referandumda hayır dedik. başkanlık seçiminde ince’ye oy verdik. unumuz kuru tuzumuz kuru bize göre bir şey yok ama senin benim çocuklarımız büyük ihtimal bu ülkede yaşamaya devam edecekler. yeter lan milletin dikilmedik kulak arkası kaldı.
  • 2020 senesinde eleştirilen şeye bakarmısınız kitap satması bakın almasi değil satmasi hani bende sandım ki ibb 100.000 kitap almış onu eleştiriyorlar
  • (bkz: itibar)
    (bkz: itibarıyla)