• o aparatları fahiş fiyatlarla istanbul halkına satmadığı için malum kesim tarafından garipsenecek harekettir.

adamlar alışmış yandaşa ihale, avanta, çerez parası yedirmeye bunları görünce kudurmaları normal, eline sağlık eko başkan.
  • e test ettiler 3de 2 oranında su tasatrufu var. gayet mantıklı bir öneri
  • ulan öküz oğlu öküzler, imamoğlu bunları daha dağıtmamış durumdayken, hatta dillendirmemişken üsküdar belediye başkanı hilmi türkmen dağıtacağının reklamını yapıyordu ve dağıtıyordu. aynı lafı ona da diyemezsiniz çünkü iletişim başkanlığının malısınız.*

ekleme: https://twitter.com/…n34/status/1316083191430680576
  • aktrol yoklamasi baslasin.
    (bkz: sağ baştan say)
  • yabana atılacak bir parça değil o ağızlık. suyun akışına hava da karıştırıp insanın algısını "çok akıyor su" yönüne doğru değiştiren bir şey.

devlet aslında devlet olsa türk standardına bir paragraf ekleyip o parça olmadan musluk sattırmazdı. ama işte satılıyor ne yazık ki.

su tasarrufunun en ucuz ve en başarılı yöntemidir o parça.
    alaya, daşşağa vuracak olanların amına koyim.
  • abd'den bildiriyorum, musluk ureten, dus basligi ureten her uretici icin kanuni zorunluluk olan olay. bu aparatin icinde tasarruf saglayan naneyi mecburen yerlestiriyor. belediye ugrasmiyor boyle. sahane bir sekilde de tasarruf sagliyor. musluklar dakikada 1,5 galondan fazla su gecirmeyecek sekilde uretiliyor.

konuyla ilgili federal hukumet yaptirimi da burada: https://www.energy.gov/…20the%20federal%20standard.

sen buna laf soyleyecegine sabah 8 bucuk'ta niye lamba yakiyorum, sabah sabah neden gotumuz donuyor ona cevap versene?

simdi siktir git kumda oyna.

asagida su tuketimini soran yazar: burada ulkenin yuzde 90'i bahce bakiyor, evlerin bir cogu havuzlu. insanlarin her sabah dus alma aliskanligi var. turkiye ne yapiyor da dorduncu sirada? sen de onu paylassana?
  • akçomar davarların anlaması için zeka seviyelerinin yetmeyeceği mücadele şeklidir.
  • her eve dağıtılması gereken doğru bir adım.
    bazı insanlar suyu sonuna kadar açıyor diş fırçalıyor, bulaşığı elde yıkıyor vs vs gereksiz su harcıyor tasarruf önemli.
  • musluklara takılan o küçük aparatın biraz daha gelişmiş modelini ben mutfak musluğunda kullanıyorum zaten. gerçekten su tüketimini ciddi manada azaltıyor. bu ufak ve ucuz aparatın istanbul suyuna büyük katkısı olacaktır. yeter ki olabildiğince fazla hanede bunun kullanımı sağlansın. ekrem beyi tebrik ediyorum güzel bir proje.
  • kuran çarpsın şaka zannettim. aparat ihalesini merak ettim bir de.
hesabın var mı? giriş yap