şükela:  tümü | bugün
 • chplilerin görmezden geldiği gerçek. hem de trabzonludur. her gün laz müteahhitlere, trabzonlulara nefret kusan bu kitleyi allah böyle sınıyor.
 • trabzon'da konuşulan dil lazca değil rumca veya hemşincedir. lazlar rize ve artvin kuzeyinde yaşarlar. imamoğlu'nun nereli olduğu, ne iş yaptığı mühim değildir. ensar vakfı gibi oluşumlara giden para hortumlarının, yandaşlara, trollere verilen paraların kesilmesiyle ağlak trollerin zırlamalarını anlıyorum. mamaları kesilince doğal olarak saldırmaya başladılar. ne yaparsanız yapın halk bu adamı sevdi. bundan sonra istanbul belediyesini unutun.
 • icraatlarıyla, fikirleriyle ve dostlarıyla değerlendirilmesi gereken müteahhittir, herkes gibi...

  mesela söz verip yaptıkları/yapmadıklarıyla, ahlaki davranışlarıyla değerlendirebilirsiniz.

  hatırladığım kadarıyla bu defter daha kabarık. beylikdüzü bb zamanında pek çok taahhüdünü yerine getirmemişti.

  istanbul bbb başladığında da antin kuntin işlerle uzunca bir süre vakit geçirmişti. bunlar daha önemli laz müteahhit olmasından.
 • cehap seçmeni için farketmez asla. emin olun çoğu onun müteahhit olduğunu bilmiyor ve umursamıyor. bunlara belgeyle konuşsan bile kafasını maalesef başka yöne çevirip seni duymazdan geliryorlar. malum şehremini al parti’nin yaptıklarının ismini değiştirmek sureriyle bakın hizmet ediyoruz diyor da yapraklar ve cehaplılar da bunu alkışlıyor.

  unutmadan şu fazilet durağından binen 47 kişi yalanı için hala tek kelime ses yok bunlardan.
 • chp'liler için laz müteahhit olmanın kriteri kendi yandaşları olunup olunmaması olduğundan pek umurlarında olmayacak durum.
 • imamoğlu laz değil, trabzonludur. trabzonluların laz olmadığı gerçeği nedense bir türlü algılanamıyor. laz karadeniz de küçük bir etnik gruptur. rize ve artvin illerimizin bazı bölümlerinde yaşamaktadırlar. kendilerine has dilleri de mevcuttur. her neyse mevzunun epistemolojisine girip, konuyu dağıtmayacağım. inşaat şirketini ekrem imamoğlu değil, babası kurmuştur. ayrıca müteahhit olması neyi değiştirir. inşaat yapmak suç mu? yasa, kanun çerçevesinde herkes istediği işi yapar. bir de başlıkta tam olarak ne demek istenildi tam anlayamadım. laz müteahhit derken bir tenkit var ama sebebi açık yazılmamış. bir önerme yapıyorsanız içini doldurmak zorundasınız. öbür türlü atmaya çalıştığınız çamur pek bir yere değmiyor.
 • milletin amk.yan müteahhitlerin yanında hiç kalır.