şükela:  tümü | bugün
 • herkesi kucaklayacağım diyen ekrem'in 20 günlük mazbata gaspı sırasında araya sıkıştırdığı tuhaf icraat. veri kopyalama girişiminden, demirtaş'ın çizgisini beğenmekten, antrikot şovundan, tc gösterisinden ne ara vakit buldun antrikot ekrem?
  tık
 • normal değil mi lan? adam koltuğa oturur oturmaz hakkında onlarca nefret söylemi, halkı kışkırtıcı açıklamalar yapıldı. kafayı sıyırmış bir adamın görüşeceğim ayağına gidip saldırması işten bile değil.
 • bunu eleştireceğine kendisine uçaklar aldırtan, başkente 1100 odalı saray, muğlada 300 odalı yazlık yaptıranları eleştirseniz daha doğru olmaz mı acaba? neymiş odasına xray taktırmış! 300 korumayla 30-40 araç konvoyla şov yapmadı en azından.
 • görüntülere bakılacak olursa x-ray değil duyarlı kapıdır. koskoca ibb başkanının odasına bakkala girer gibi elini kolunu sallayarak girecek değil herhalde millet.
  ayrıca bugün ankarada arabamla şu külliyenin önünden geçeyim ,merak ettim nasıl bir şeymiş dersen önünden geçerken kurduğun her cümle dinleniyor. böylede sağlam bir güvenlik önlemi vardır külliyenin ibb halt etmiş yanında.
 • degeri 10bin tl kanıt

  okçular vakfının geçen sene aldığı para 16 milyon tl.
 • sasirtmayan
  tuncelideki odanin kapisini sokturur.

  bu kapiya x-ray koyar. akpden aday olabilecek bir tiynetten adamin chpden aday yapilip kutsanmasi bana agir geliyor.

  pis kokularin hepsi mevcut.
  ulke ne cektiyse bu belediyecilik gecmisi olan karadenizli müteahhit tayfadan cekti.
  simdi isimlerini saysam kanalizasyon patladi sanilir.
 • verilen twitter hesabındaki twit'te
  "mazbatayı gasp etmeden önce 16 milyon istanbulluyu kucaklayacağını söyleyen chp’nin istanbul adayının ibb’deki başkanlık makamı kapısına x-ray cihazı taktırdığı ortaya çıktı..." demiş oç namussuz.
  istanbullular kimin neyi gasp ettiğini 31 mart'ta gösterdi, 23 haziran'da bir daha gösterecek vatan haini köpekler...

  ayrıca şunlara da bi göz atın da kimin halkından korktuğunu iyici öğrenin.
  45 araçlık konvoy
  erdoğan almanya'da
  bir başka konvoy videosu
  polislerin silahlarında şarjör yok
 • bu ülkede danıştayı bastılar , çağlayan adliye sarayını basıp hakim ve savcı öldürdüler.
  bunlar ki en üst düzey korunan kurumlar sözüm ona.
  bugün camiye 500 korumayla giden adamın tayfası da bu önlemi yadırgıyor.
  ulan o ibb nin içinde maması kesilecek diye saldıracak çalışanlar var.
 • niye böyle bir şeye gerek duymuş ki?
  bu ülkede belediye başkanlarına, kaymakamlara, öğretmenlere, çoluğa çocuğa, sağlık çalışanlarına, askere polise saldıranlar genelde imamoğlan'ın çizgisini beğendikleri oluyor.
  canan kaftancıyan da saldırmayacağına göre (malum kendisi eş başkanlık işine başlamıştı) güvendeydi.
  troller de telef oldular imamoğlan'ın peşini toplamaktan.
 • bugün neden biraz aktrol temizlemiyorum derken karşıma nimet gibi çıkan bir başlık oldu, tişikkirler trol bey.

  insan yaş aldıkça öyle herkes ne diyor, dinleyeyim falan diye düşünmüyor, zaman giderek daha değerli hale geliyor, boş beleş trollükle 2 saniye bile uğraşmak istemiyor.

  olayı da anlayamadım zaten. isteyen kapısını söker, isteyen duyarlı kapı takar. gizli oda mı yaptırmış, 100 bin liralık banyo mu yaptırmış, tonlarca pastırma mı yemiş, ne olmuş? herkesi kucaklamak, çalıştığım odaya istanbul gibi milyonların şehrinde odamı açık bırakmak değil; benim anlayışıma göre değil en azından. her daim sosyal olabilenleri tebrik ederim ama ben çalışırken konuşan olursa vuruyorum, arka bahçede çok leşim var. neyse, kapısını sökene o yüzden duble hayranım aslında.

  bu adam ulaşılmaz bir adam mı ki kapısı dert oldu? çarşıya pazara gidiyor, milletle iç içe sürekli. bu kapıya alınan arkadaşların 3000 korumalı para babaları değil, o kadarına gerek yok, bizzat kendileri pazara gidip şöyle bir bağırabilirler mi, rica ediyorum: "ekonomi çok iyi, pazarcılar şöyle böyle, soğan depoladılar, varlık kuyruğu, sizin karnınızı doyuruyoruz ama oy vermiyorsunuz nankörler!". lütfen. bir deneyin. şöyle bir halkı kucaklayıverin.