şükela:  tümü | bugün
  • biliyorsunuz lord eddard stark ** yani ned stark kralın eli olduğunda lannisterlara buyuk bir borc içinde buluyor kendisini. bu borcun buyuk kısmının ekrem imamoğlu tarafindan beylikduzu belediye başkanıyken alındığı ve geri ödenmediği; dolayısıyla ned stark'ın üzerine büyük bir yük bindiği iddia ediliyor.
    bu yükün altında ezilen ned stark, lannisterlarla gerginlik yaşıyor ve bu kendisinin idama mahkum edilmesiyle sonuçlanıyor.

ayrica birleştirici ve merhametli bir insan olan ve ned stark'a büyük saygı duyan tyrion lannister'ın bizzat imamoğlu'na mektup yazdığı ve borçları ödemesini yoksa bu durumun ned stark için kotu sonuçlar doğuracagini söylediğini immamoğlu ailesinden 3-4 kisi biliyormuş. ekrem imamoğlu bu mektubu daha okumadan, o sirada sarabini yudumlamakta olduğu mum ışığında, yakmış (bu esnada cersei lannister ile birlikte olduğu söyleniyor.). hatta baska mektup gelmesin diye butun kuzgunları kestirip mangal yaptığı iddiası da var.

imamoglu bu konuda acilen açıklama yapmalı ve vicdanları rahatlatmalidir.

son dk. flaş edit. elimde şu anda imamoğlu'nun pentos'ta bir aslan heykeli önünde çekilmis fotoğrafı var. yani her sey çok açık artık. açiklamama gerek var mi bilmiyorum ama:
    aslan = lannister
    pentos = pontus.
  • büyük skandaldır. sadece bu da değil, imamoğlu'nun king's landing'in yanmasında da büyük parmağı olduğu duyumunu aldım. bu da araştırılmalı. bugün king's landing, yarın istanbul sonuçta...
  • prens oberyn'in işi şova döküp ölmesiyle sonuçlanan süreçte de tribünden oberyn'i gazladığını gözlerimle gördüm.
  • aslında gizli lannister:)
  • (bkz: ekrem imamoğlu'nun game of thrones senaristi çıkması)
  • gerçek kuzey'e yakın bir lannister olarak teyit ettiğim rol. hatta bunun bir intihar olduğu söylenebilir keza winterfell üzerine ipotek konulması durumunda cofri, ned'i bağışlayacaktı ancak o ruh haliyle gariban ned "öleyim daha iyi" dedi ve gerisi malum.
  • daha beteri vardır. kendisi daha beterini yapıp red wedding’i planlamıştır.
  • 50-100 kadar üstü çıplak deri eldivenli cellatlara erkeklik organlarını sapına sürttükleri satırla kellesini aldırdığı roldür. arya’yla çekirdek çitleyerek izledik.
  • ejderhanin halka attigi atesin mazotunu beylikduzu belediyesinin verdigini ogrendikten sonra sasirmayacak durum.