şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • istanbul 2 hafta tam kapanmalı diyen imamoğlu'nun gerçekleştirdiği test sürüşü. bunun covid döneminde miting yapmaktan ne farkı var.

link
  • akp'nin tam kapanma ilan edip halka para vermesi gerekirken bunları yapmadığını gösteren video. bu video başlı başına akp ve siyasal islamın zararlarını gösteriyor.
  • imamoğluna sempatiyle bakan biri olarak katıldığım serzeniş

bu ney amk, ne gerek var şöyle bir görüntüye. kendi covid atlattı ya, başkaları sikinde değil sanırım başganın
  • (bkz: tıkış pıkış) ne amk ..
  • tramvay "tıkış pıkış" değildir, olsa olsa "sıkış tıkış" ya da "tıkış tıkış" olabilir.
  • wtf!!!

ulan daha dün istanbul'u kapatmaktan bahseden aynı insanın tıklım tıklım dolu tramvayda açılış testi yapması ne demek?

fıkra gibi ülkeyiz! her köşesi cahille dolup taşan...
  • bir açılışa sahne olmanın yanında çeşitli olası diyaloglara gebe bir hadise, misal:

1- meraba ben tıkış tıkış
    2- ben de sıkış tepiş
    3- ben de tıkış pıtış

1 ve 2- ney? pıtış mı? puhahhahhah
    3- ayıboluyo ama aynı vasıftayız
  • bordo kaşe kabanı ve bordo şalı içine girdiği lacivert gömleği ile vartolu sadettin karakterine selam gönderdiği sürüş.
    hakikaten leydis centilmenis bu kalabalık nedir yahu?
  • daha önce test sürüşü yapılmamış mıydı burada? ekrem bey icraat bulamadı da yaptıklarını bir daha mı yapıyor? https://twitter.com/…bld/status/1107951493942902784
    camiler kapatılsın korona yayıyor diyen adam milletle omuz omuza. ekrem bey nasıl olsa korona geçirdim demeyin ikinci kez de korona olabiliyorsunuz.
  • saçma sapan test sürüşüdür.

koca'nın 18 adamla asansöre binmesi ile aynı kafa işte. biz diyoruz ülkede siyasiler değil, sistem sorunlu. bakış açısı sorunlu.

burada koca'nın 18 adamla asansöre binmesine atar gider yapan tipler tepki vermeyecek mesela, bu sorunlu işte. imamoğluna oy veren biri olarak söylüyorum saçma test sürüşü. ben oy verdiğim adamı eleştiremeyeceksem, ne yapayım öyle demokrasiyi? getirin monarşiyi işimize bakalım.

edit: düzeltme.
43 entry daha