şükela:  tümü | bugün
  • ibb adayı sayin imamoğlu'nun seçilmesi durumunda gerçekleşecek olandır.

ne diyor imamoğlu, bazi derneklere vakıflara yardımı keseceğim diyor. bunu mikrofonu eline her alışında gururla, gür bir sesle dile getiriyor. bayiliyorum.

peki bu vakıflara derneklere yardımın kesilmesi ne anlama geliyor?

bazi vakıflar, dernekler yolsuzluga batmis, bazi cikar gruplarinin arka bahcesi olmus durumda. bugün türkiye'de bu kuruluşların tek amacı bazi cikar gruplarinin amaclarina ulasabilmesi icin altyapi saglamak, politik elitlerin eli ayagi olmaktır.

o sebeple diyorum ki, hicbir sey olmasa bile, kesinlikle her sey cok guzel olacak.
  • istanbulluların hayrına olan/olacak gelişmedir.

ekrem imamoğlu'na oy verenler gördüler ki istanbul'un gelirleri birilerine peşkeş çekilmiş, yıllar yıllar boyu.

şimdi, bu peşkeş çekilen gelirlerin, halkın yararına kullanılma vaktidir.

bunu sağlayacak olan da yine halkın kendisidir.

23 haziran 2019'da yapılacak yenileme seçimlerinde, halk, bu sefer daha büyük bir istekle, ekrem imamoğlu'na oy vermeli, istanbul'un gelirlerinin, hak edildiği şekilde, "halk"ın yararı için kullanılması dönemini başlatmalıdır.

istanbul'da yaşayan herkesin, yağmaya, talana, hırsızlığa, yolsuzluğa "dur" demek için ekrem imamoğlu'na oy vermesiyle, önce istanbul'da sonra tüm türkiye'de

her şey çok güzel olacak!
  • şüphesiz (bkz: okçular vakfı) na yapılan yardım kesilirse ilerde yaşayacağımız bir meydan muharebesinde elimiz güçsüzleşecektir.

kılıç ve ok yapımından sorumlu bu vakıf tsk envanterine önemli bir katkı sağlamaktadır.

o sebeple; hiç bir şey olmasa bile her şey güzel olsun.
  • milletin parasını savunuyor.