• isminin tam zıttı tipli bir league of legends streamer'ı. qt=cutie yani şirin, imaqtpie=şirinim ve datlıyım diyor kısacası abimiz.
    (bkz: stoned)
  • (bkz: michael santana)
    daha önce dignitas takımında taşıyıcı olarak oynayan profesyonel league of legends oyuncusu. şu an twitch yayınları yapmaktadır. en çok izlenen yabancı twitch yayıncıları arasındadır.
  • dignitas'ın efsanevi adc'si. kimse de bahsetmemiş neden ise. damn.
  • twitch'in kralı, league of legends'in hard challenger idir. oyunda adc rolünde en iyiye birisini koyacak olursak bu kesinlikle kendisidir. ayrıca, sadece adc rolünde iyi olmamakla beraber kesinlikle diğer rollerde de oynasa win rate en az %90'dır.

tesadüf mü? hayır, kesinlikle ıq meselesi.
  • the pie you missed serisi ile beraber favori youtube kanalım olmuştur.
  • aşmış league of legends(lol) oyuncusu.
    başka boyutlarda görüp, başka şekilde oyunlar yapan kişi. yaratıcı ve zeki.
    izlemesi de oldukca keyifli. öneririm.
    hala devam ediyor mu bilmiyorum ama önceden baya takmıştım elemana.
    kedişiyle yayın yaparken sürekli konuşur.
    yıllık gelirinin de 1m $ olduğunu duymuştum.
  • yatmadan önce eski videolarını izlemeyi gelenek haline getirdim. bu adamın rahatlığına ve hiçbir şeyi siklemeyişine bayılıyorum. diğer elit seviyedeki oyuncular gibi kanser bir gameplayi de yok. sürekli f1 f2 f3'e basmıyor veya chate timer yazıp durmuyor. adam oynarken bile oyunu siklemiyor ve ciddi oynadığı zaman mutlaka amerika bölgesindeki en iyi 50 oyuncudan biri oluyor.

tanım: kaygısızlığı bir hayat felsefesi haline getirdiğine inandığım twitch yayıncısını, idolüm.
hesabın var mı? giriş yap