şükela:  tümü | bugün
 • twitch'in kralı, league of legends'in hard challenger idir. oyunda adc rolünde en iyiye birisini koyacak olursak bu kesinlikle kendisidir. ayrıca, sadece adc rolünde iyi olmamakla beraber kesinlikle diğer rollerde de oynasa win rate en az %90'dır.

  tesadüf mü? hayır, kesinlikle ıq meselesi.
 • "greedy plays"leriyle tanınan eski profesyonel lol oyuncusu, tam zamanlı olarak çalışan twitch yayıncısı. michael "imaqtpie" santana...

  birçoklarının hayalindeki işe ve hayata sahip. 7:04(sharp, never late) - 17:00 est aralığında cuma günleri hariç haftanın her günü yayın yapar. 15 bin - 20 bin aralığında taban izleyicisi var. yayınları bir şeyler öğrenmek için en iyi yer değil ama hem komik hem de yaratıcı olması büyük izleyici kitlesini çekmeyi başarıyor.

  adc ana rolü, bir müddettir izliyorum ve en temiz şekilde lucian ve ezreal oynuyor. lucian'ın oyunda asla overpowered olmaması veya olmayacağının nedeni çok emin olarak söyleyebilirim ki kendisi. sadece lucian oynasa çok rahat rank 1 olabilir ama pek umursadığını sanmıyorum.

  yıllık geliri iki buçuk milyon dolar civarında, 25 yaşında, evi, arabası var. kolejdeyken ve parasız bir meksika göçmeniyken 4chan üzerinden tanıştığı kız arkadaşıyla nişanlanmışlar. michael bütün gününü evde geçirirken nişanlısı evin alışverişlerini yapıyor, yemek pişiriyor, evi temizliyor ya da dışarıdan yemek almaya gidiyor.

  geliri gayet "yerinde" olmasına rağmen 20 dolarlık tişörtlerden ve şortlardan başka bir şey giymiyor, kendine bakmıyor. nişanlısı bu tür ilişkiyi sürdürülebilir buluyor olacak ki zenginlik içinde rutin hayatlarını devam ettirebiliyorlar. michael'in da primatlara has bir yakışıklılığı olması nedeniyle sadece birbirlerini sevdikleri için birlikteliklerini sürdürüyorlar gibi.

  hayatları dikkatimi çekti çünkü geleceğin yaşam formu bu gibi. evde dışarıdan ve başkalarından izole, sıkıcı ve birbirinin aynısı günler.
 • twitch aleminin en komik ve samimi yayıncısı. league of legends yayıncısı olsa da arada diğer arkadaşlarıyla farklı oyunlar oynarken de görülebilir. özellikle son 1 yıldır gereginden fazla reklam almaya başladı - ki yıllık milyonlarca dolar kazanan bir insan evladısın neyine yetmiyor allahsız.

  twitch chat'indeki kitlesi de kendisi gibi ölümüne trolldür, zaman öldürmek/eğlenmek isterseniz oralarda da takılabilirsiniz beni çokça güldürmekteler. kedilerinden de favorim schmallll caaatt.