şükela:  tümü | bugün
  • 58. hükümet çevre bakanı
    (bkz: ellisekizinci hukumetin bakanlar kurulu listesi)
  • turkiye'nin cevre sorunlari karsisindaki bir bakana verilebilecek en guzel isme sahip cevre bakani...
  • 2 mayıs 2011 itibariyle çaykur genel müdürüdür.
  • türkiye cumhuriyeti hükümetleri’nin birinde kabine üyesi olarak bulunmuş şahsiyettir. hükümet üyesi olarak görev alışına ilişkin bilgiler aşağıdadır:

s.n./kabine/görevi/görev başlangıcı/görev bitişi/seçim çevresi/partisi/görev süresi/toplam görev yapma süresi
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1. 58.hükümet/çevre bakanı/18 kasım 2002/14 mart 2003/rize/akp/3 ay 26 gün/3 ay 26 gün

not: resmi değil bu verilen süreler, ben saydım ve yazdım. nasıl saydım? bir yılda 12 ay var kuşkusuz ve her ay (istisnasız) 30 çekiyor.
  • kaç paragraf yazı döşenmiş bi üstte sırf adamın biri ‘bi arkadaş yanına gitmiş o da böyle demiş’ dedi diye. bi insanı silmek bu kadar kolay olmamalı ya. bi bekleyin kardeşim adam ne diyecek diye. ahan da cevabı
    link
    özetle adam ‘ben böyle bir şey demedim, biz zaten 5 senede 5 takıma 16 kez sponsor olmuşuz’ diyor. bakın 1 kez 2 kez değil 16 kez sponsor olmuş diyorum. 60 küsür yaşındaki adamın 16 kez sponsor olunca aklına gelmiyor günah olduğu ama 17. de geliyor. şimdi bunun meresi mantıklı. kaldı ki böyle bi iddia ortaya atacaksan kanıtı olacak elinde. bi arkadaşıma demiş diyerek çekilemezsin.
    tanım: saçma sapan bi iftiraya maruz kalmış çaykur genel müdürü
  • istifa ettiği söylenen çaykur genel müdürü
  • bugün itibariyle “cumhurbaşkanımız recep tayyip erdoğan’ın isteği üzerine” çaykur genel müdürlüğü’nden istifa etmiştir.

kaynak: bir dost
  • kadın düşmanı gerici.
  • bu zatın öyle bir havası vardır ki sanki kendisi amerikan başkanı