şükela:  tümü | bugün
664 entry daha
  • haydaa nerde lan benim oy verdigim filmlerin turlere, dizi-film vs olduguna gore ayar yaptigim filtreler diyerek solugu burda aldigim, bi ustteki entariyi gorup, yalniz olmadigimi anlayarak, kendisine ana avrat sovdugum sitedir.

    kabaca anladigim, bu amazon kullanici veritabanini komple amazona kaydirmak icin ugrasiyor.. skerler.. nefret ettirdiler iyice imdb den..
  • taciz haberleri yüzünden ana sayfası resmen tmz'ye dönmüş site. her gün başka bir prodüktör, yönetmen ve aktörün taciz haberi artık öne çıkan haberler kısmını okumaktan resmen midem bulandı. işin garibi ilk haber olan tacizcileri kınayan diğer kişiler de şu anda tacizle suçlanmaya başladı. son olarak kevin spacey'i kınayan richard dreyfuss ve george takei tacizle suçlananlar kervanına katıldı. resmen olay ilk taşı günahsız olan atsın muhabbetine dönmeye başladı. bir taciz kurbanı susar hadi iki tanesi susar ancak anlatmak şimdi mi hepsinin aklına geldi. bu kadar ciddi tacizlere uğramış insanlar neden yıllarca sustu. tamam basına anlatma ancak git polise anlat soruşturma açılsın adının gizli tutulmasını da rica et. artık bu durum cidden saçma sapan bir hal almaya başladı.

    son vaziyet aynen şöyle:
    http://www.imdb.com/…pf_rd_i=homepage&ref_=hm_nw_sm
41 entry daha