• şu sıralar popülaritesini yitirdiğini düşündüğüm program. tabi bunda geçtiğimiz aylarda çıkan limewire'ın da etkisi büyük.
  • napster mantigiyla calisan ama mp3 den baska dosyalari da download etmeye izin veren fakat az baglanan oldugu icin pek fazla sonuc vermeyen gene de yararli olan bir program
    bi de salak skin modasi bunda da var
    napster + bu program olunca salak ratiolu ftplerle urasmiyom bi daha
    http://www.imesh.com/
  • beleş müzik ve video için bilgisayarınıza aids bulaştıran programdı
  • bugun girdiğimde 51 online yazısıyla birlikte kafamı monitore vurduran, zamanının iyilerinden fakat bu günlerde yerini tamamiyle kazaaya bırakmış olan program
  • bir dönem hatalı olup indirmek istediğiniz mp3ü karşı taraftan yüklemek yerine bilgisayarınızda varolan mp3lerden mix yapan program
  • bir zamanlar ki yıl 2008 oluyor. internetten müzik indirmek için kullanılan bir bir programdı. messenger vari bir yapısı da vardı. messenger yapısı oldukça rahatsız ediciydi. filitreleme özelliği yetersizdi.

ama benim japonyadan lübnana * * ,fransadan israile * *,yunanistana * pek çok milletin hoşuma giden şarkılarını toparlamama olanak sağlamıştı.

israillilerin melodileri ile bizim arabesk ezgilerin benzerliğini görüp kim kimden aşırıyor diyerek dumurlara uğramıştım. az kalsın ibraniceyi bile çözecektim *

lübnanın müzik zevkinden yola çıkarak epeyce incelemiştim. sonuç. sonuç ne olacak ben programı gümlettim.

tanım yapalım. düzgün bir filtreleme özelliği, güvenliği olsaydı,olabilseydi kültürler arasında bir köprü olabilecek bir programdı. ama değildi.
  • pipisini gösterme meraklısı erkeklerle dolmuş program. anlamıyorum yoktu eskiden böyle şeyler 30 snde bir pipisini açmış erkeklerden mesaj geliyor. çözemedim de bu mesaj işi nereden kapanıyor, neyin nesidir.
  • az once girdigim, altinda yazan "1 online user" yazisini okuduktan sonra dumur olup ciktigim program.
  • kullanıcı kitlesinin kazaa'dan daha paylaşımcı olması sebebiyle tercih ettiğim p2pprogramı.
  • hala kullanımı güzel olan tek kötü yanı spyware olan program.ama şu günlerde kim karşılıksız iş yapıyor ki..(sende kir programi illa temiz kullanıcam diyorsan)
hesabın var mı? giriş yap