şükela:  tümü | bugün
  • ios 5 ile gelen bir messenger.
  • whatsapp'in son haftalarda neden ücretsiz dağıtıldığına da bir açıklama getirmiş oldu bu yeni uygulama. gerçi tutacağını çok sanmıyorum zira ios kullanıcılarına özel olacakmış. gerçi bbm de platform exclusive bir yazılımdı ama tuttu, o da bizim mallığımız.
  • apple, blackberry, nokia, android cihazlar arasında mesajlaşma olanağı sağlayan whatsapp varken ne gereği vardı diye düşünülebilir ancak bbm'in başarısı göz önüne alınırsa başarılı bir uygulamaya benzeyeceğini söyleyebiliriz.
  • bbm'yi dagitacaktir.
  • koca koca adamları yine "aymesajgeldi" diye konuşturacak şeytan icadı. bunlar hep türk erkeğinin karizmasını yerle bir etmek için, oyuna gelmeyin.
  • bırakın sms'i, whatsapp'ın bile yerini alması olanaksız uygulama. arkadaslarınızın yüzde kaçı iphone kullanıyor? peki o kullananların yüzde kaçı ios5 yükleyecek iphone'larına? benim arkadaslarım icinde aldığından beri işletim sistemini update etmemiş tipler var, ne ios5'i allasen..

whatsapp'ın en güzel yanlarından biri cogu iletişim sistemi tarafından desteklenmesi.. symbian'cısından android'cisine, bb'cisinden ios'cusuna..

edit: windows mob.7' a da gelmiş, stiva bildirdi..
  • bir whatsapp değil.

hem android, hem de ios severim. ama böyle yani.
  • iyi güzel hoş, direkman karşımdaki insanın iphone kullanıcısı olduğunu algılıyor ve direk internet üzerinden mesajı gönderiyor, başka bir alternatif yok. ama ben bu kişiye sms gönderemeyecek miyim yani hiç? sms mi imessage mı kullanacağımıza biz karar vermeliydik bence. öylesi daha mantıklı olurdu.

internetin sıçtığı bir gün o arkadaşa ben sms ile ulaşmam gerekecek belki?

aydınlanmak isterim.

sabah gelen edit:

gyro, trancemaster, esseksudangelinceyekadar, oci, zenci susam'a teşekkür ederim. internet sıçtığı zaman otomatik olarak sms ile gönderme seçeneği bulunuyormuş.
  • daha şimdiden bize mavi misin? yeşil misin? muhabbeti yaptıran ios5 şeysidir. çok sevdim ben bunu. ayarlardan imessage'ı kapattığınızda da normal smse dönebiliyorsunuz.
  • mavisinin tonu telefonu yeme sebebidir.