şükela:  tümü | bugün
 • imex syndet akne sabunu 100 gr olarak satılan bir sabun türü.
  satış fiyatı 18.50 tl

  özellikler;

  -cildin yağ dengesini ayarlar
  -porları derinlemesine temizler,tıkanmalarına engel olur
  -cildi kurutmaz,yumuşaklık sağlar
  -cilt ile uygun phya sahiptir(ph:5.5)
  -alkali içermez
  -hassas ciltler için uygundur
  -propionibakterium acnes sayısını azaltmaya yardımcı olur
  -gerektiği sılıkta kullanılır
  -her tip cilt temizliğinde rahatlıkla kullanılabilir
 • türkiye satış fiyatı 18.50 tl iken, almanya'da 1.87 euro'ya satılmaktadır. günlük kura göre bu da yaklaşık 4.4 tl ediyor. ayıptır yahu, tamam ithal, vergi, mergi falan ama 4 katından fazlaya satmak nedir? bildiğin sabun be bu.

  amazon.de fiyatı
 • super temizlik ürünü.

  edit: 10 günden fazla süredir kullanıyorum. yüz temizlemek için ekstra bir şeye ihtiyaç hissetmiyorum. öncelikle kokusu gelse de şimdi çok hoşuma gitmeye başladı.
 • son bir haftadır kullanıyorum.o kadar para verdim boşa gitmese bari diyerek kullanmaya başlamıştım ama gerçekten faydalı bir ürün yani evet pahalı biraz ama verdiğiniz paranın hakkını veriyor ve bir hafta içinde etkilerini görmeye başlıyorsunuz.bu güne kadar birçok yüz temizleme ürünü ve akne ilacı kullanmış biri olarak
  başarılı bir temizleme ürünü olduğunu söyleyebilirim.
 • mayıs ayında bitmek bilmeyen sivilce problemim için gittiğim bir dermatoloğun önerisiyle tanıştığım ve o günden beri yüzüme başka bir şey sürmediğim, kokusu biraz bayık ama kendisi çok etkili olan sabun. sabah akşam kullandım, son bir aydır düzenli kullanmıyorumdur belki ama hala bitmedi. evet fiyatı bir sabuna göre pahalı ama temizleyici veya sivilce karşıtı dermokozmetiklere verdiğimiz para yanında hiçbir şey. dahası sivilcelere de gerçekten iyi geliyor.

  dermotoloğa biraz sinir olmuştum başta ama önerdiği diğer ürünü de (bkz: solante) kullanınca, sen neymişsin be abi şarkısı döküldü dilimden istemsizce. hala ara ara aynı şekilde yad ediyorum kendisini.*
 • 24,5 liralık fiyatıyla küçük bir sabuna bu kadar para verilir mi oğlum iç sesiyle eczacı tarafından önerilmesi üzerine aldığım ve bunca senelik hayatımda cildime iyi gelen tek sabundur. sabah akşam uyguluyorum ve yıllar sonra ilk defa senin yüzün düzelmiş mi tepkilerini almama sebep olduğuna göre gerçekten işe yarıyor.

  not olarak da şunu söylemek lazım gelir ki diğer sabunlar gibi cildi kurutmuyor ve uzun süre temizlik hissi sağlıyor.
 • fiyat // performans dengesine bakıldığında verdiğiniz parayı hak eden, yüz temizleyici sabun.

  ben de dr tavsiyesi ile yaklaşık 1,5 aydır kullanıyorum ve başka herhangi bir temizleyici ürün kullanmama gerek kalmıyor. birkaç günlük kullanım sonrası bile gözeneklerdeki temizlenmeyi açıkça görebiliyorsunuz. yüzünüzü ilk kuruladığınızda cildinizi de anlık olarak biraz kurutabiliyor ama dove vb sabunlarla kıyasladığınızda öyle bir kuruluk olmadığını görürsünüz.
 • türkiye'de yaklaşık €9 gibi abartılı bir satış fiyatı olan cilt temizleme sabunu. avrupa şehirlerinin bazılarında hiç bulamazken bazılarında* €3 gibi bir fiyata bulunabilir.
 • 6 tl'lık bir zamla fiyatı 24,50 tl'ya yükselmiş üründür. vücuda da kullanınca 2 hafta bile dayanmadan bitiveriyor. mecburen birkaç aydır sebamedin sabununa geçiş yaptım, ama imex kadar etkili olmadığına üzülerek kanaat getirdim.
 • sorunlu ciltler için kullanılabilecek en düzgün sabunlardan biridir. fiyatı korkutmasın sizi. ödediğiniz her kuruşa değer bu meret. kokusuna da bayılıyorum şahsen.