• son bir haftadır kullanıyorum.o kadar para verdim boşa gitmese bari diyerek kullanmaya başlamıştım ama gerçekten faydalı bir ürün yani evet pahalı biraz ama verdiğiniz paranın hakkını veriyor ve bir hafta içinde etkilerini görmeye başlıyorsunuz.bu güne kadar birçok yüz temizleme ürünü ve akne ilacı kullanmış biri olarak
    başarılı bir temizleme ürünü olduğunu söyleyebilirim.
  • 24,5 liralık fiyatıyla küçük bir sabuna bu kadar para verilir mi oğlum iç sesiyle eczacı tarafından önerilmesi üzerine aldığım ve bunca senelik hayatımda cildime iyi gelen tek sabundur. sabah akşam uyguluyorum ve yıllar sonra ilk defa senin yüzün düzelmiş mi tepkilerini almama sebep olduğuna göre gerçekten işe yarıyor.

not olarak da şunu söylemek lazım gelir ki diğer sabunlar gibi cildi kurutmuyor ve uzun süre temizlik hissi sağlıyor.
  • türkiye satış fiyatı 18.50 tl iken, almanya'da 1.87 euro'ya satılmaktadır. günlük kura göre bu da yaklaşık 4.4 tl ediyor. ayıptır yahu, tamam ithal, vergi, mergi falan ama 4 katından fazlaya satmak nedir? bildiğin sabun be bu.

amazon.de fiyatı
  • hem sivilcelere iyi geliyor hem de aşşşşşırı minnoş kokulu bir sabun. :) evdeyken gelip gidip kokluyorum, bebek pudrası gibi kokusu var, durduk yere mutlu ediyor insanı. :)
  • super temizlik ürünü.

edit: 10 günden fazla süredir kullanıyorum. yüz temizlemek için ekstra bir şeye ihtiyaç hissetmiyorum. öncelikle kokusu gelse de şimdi çok hoşuma gitmeye başladı.
  • imex syndet akne sabunu 100 gr olarak satılan bir sabun türü.
    satış fiyatı 18.50 tl

özellikler;

-cildin yağ dengesini ayarlar
    -porları derinlemesine temizler,tıkanmalarına engel olur
    -cildi kurutmaz,yumuşaklık sağlar
    -cilt ile uygun phya sahiptir(ph:5.5)
    -alkali içermez
    -hassas ciltler için uygundur
    -propionibakterium acnes sayısını azaltmaya yardımcı olur
    -gerektiği sılıkta kullanılır
    -her tip cilt temizliğinde rahatlıkla kullanılabilir
  • akne sabunu.
    56 lirayla sabunların kralı, güncellemelerin lideri.
    sivilceli, yağlı, hassas tenlerin beybisi.
    sürüldüğünde taş kesilir cildiniz. bir yanınız bahar bahçe...
  • mayıs ayında bitmek bilmeyen sivilce problemim için gittiğim bir dermatoloğun önerisiyle tanıştığım ve o günden beri yüzüme başka bir şey sürmediğim, kokusu biraz bayık ama kendisi çok etkili olan sabun. sabah akşam kullandım, son bir aydır düzenli kullanmıyorumdur belki ama hala bitmedi. evet fiyatı bir sabuna göre pahalı ama temizleyici veya sivilce karşıtı dermokozmetiklere verdiğimiz para yanında hiçbir şey. dahası sivilcelere de gerçekten iyi geliyor.

dermotoloğa biraz sinir olmuştum başta ama önerdiği diğer ürünü de (bkz: solante) kullanınca, sen neymişsin be abi şarkısı döküldü dilimden istemsizce. hala ara ara aynı şekilde yad ediyorum kendisini.*
  • türkiye'de yaklaşık €9 gibi abartılı bir satış fiyatı olan cilt temizleme sabunu. avrupa şehirlerinin bazılarında hiç bulamazken bazılarında* €3 gibi bir fiyata bulunabilir.
  • fiyat // performans dengesine bakıldığında verdiğiniz parayı hak eden, yüz temizleyici sabun.

ben de dr tavsiyesi ile yaklaşık 1,5 aydır kullanıyorum ve başka herhangi bir temizleyici ürün kullanmama gerek kalmıyor. birkaç günlük kullanım sonrası bile gözeneklerdeki temizlenmeyi açıkça görebiliyorsunuz. yüzünüzü ilk kuruladığınızda cildinizi de anlık olarak biraz kurutabiliyor ama dove vb sabunlarla kıyasladığınızda öyle bir kuruluk olmadığını görürsünüz.
hesabın var mı? giriş yap