• aşırı dinci entryleri olan bir ekşi sözlük yazarı...

yazdıkları nedense bana yıllar evvel uydurduğum bu dörtlüğü hatırlattı::

arap mitolojisi ile anlamdırırım ben varoluşu,
    fikirler şehir olsa benimkiler bir semt ki en varoşu,
    hoşgörü bilmem, göremem gerçeği ne de hoşu,
    bulurum hep çocuk masallarında ben huşu...

arapça kelimeleri kendine nick yapangillerden sandım önce...
    i 'm famous mu demek istedi acaba? o halde infamous yapalım kendisini:

engelle
    başlıklarını engelle
  • kendi zihninde kurduğu zırvalarla allahsız kitapsız insanlara laf çarpmaya çalışan mümin. dünyadaki milyarlarca komedi unsurundan sadece bir tanesi.

(bkz: #122874639)

bu kadar çok peşin ve hatalı kabulle yürütülen şey akıl değil beyefendi, başka bir şey.*
  • şu entrysine biraz göz attım ve gülümsetti.
    (bkz: #122874639)
    biraz da acıdım ama neyse. kendisine empati nedir nasıl yapılır buna çalışmasını tavsiye ediyorum. salladığı iddiaların doğru olduğunu düşünmesi komedi ama biraz spoiler vereyim. ateist olsaydın yaşamak isterdin hem de çok güzel yaşamak isterdin. başka dünya yok canım benim neden bu dünyada yaşamak istemeyesin *.
  • adıma başlık açılması ilginç olmuş.

bazı angut arkadaşlar düşünce özgürlüğününe katlanamıyorlar galiba ki olaylara değil direkt şahıslara ve özgür düşünceye sataşmaya çalışıyorlar.

kişisel görüşlerin nasıl oluyor da bilimsel bir perspektifte doğrusu yanlışı olabilir ki?

ifade özgürlüğünün kısıtlanmasından başka bir şey değil bu ithamlar. tabii "düşünce özgürlüğü" sadece bir kaç kişinin elinde, onlar gibi düşünmüyorsanız düşünce özgürlüğünüz olamaz değil mi(!)

ayrıca siyasi bir tarafım yok. siyasi bir içeriğim ve görüşüm de yok. ama cehalet ürünü yargılama yapanlar, kendi gibi düşünmeyenleri düşman oldukları bir ideoloji içine sokmaktan çekinmiyorlar.

sözlük, düşüncelerin ifade edilebildiği bir platform. herkes sizin gibi düşünmek zorunda değil. ayrıca sizin gibi düşünmeyen herkes aktroll mü? yazık kafanıza, biraz büyüyün..

edit: yukarıda hakaret eden (bkz: furkistan) şahsı herkese saldırıp küfür eden bir terörist sempatizanı. o kadar çok kişiye saldırmış ki nick başlığı kendi başına konu olmuş.

ayrıca (bkz: bilgedodo) malum kişisi de her önüne gelene aynı şekilde saldırmış ve hakaret etmiş.

bu şahıslar boş insanlar oldukları için önüne gelene saldırıyorlar, bulaşmayınız size de aynısını yaparlar..
hesabın var mı? giriş yap