şükela:  tümü | bugün
  • valla bu azgın azınlık bu kadar rezil rüsva olduğu için iyice azgınlaşıyor. gerçek chp seçmeni bu it sürüsü ok troll'ler gibi değil.

--- spoiler ---

türkiye ekonomisinin güçlü iç ve dış talep sayesinde beklenenden hızlı toparlandığına işaret edildi.

raporda, "türkiye'nin 2017 büyüme tahmini, birinci çeyrekteki üretimin, son birkaç çeyrektir daralan ihracatın toparlanması ve daha genişlemeci mali duruşun etkisiyle beklenenden güçlü gelmesine bağlı olarak yüzde 5,1'e revize edildi." ifadelerine yer verildi.
    --- spoiler ---

http://m.ensonhaber.com/…e-tahmini-yukseltti.html#5
  • rakamlarla oynayarak yapacağınız algı yönetimini bilmem ne yapayım. herifler %5.1’e revize etmiş ama neymiş %100 artırmış. %5’in altı da türkiye gibi gelişmekte olan ülkeler için küçülme anlamına geliyor bu arada.
  • işte bu sefer tam cuk oturdu dediğim olay.
    (bkz: inanma sikecek)

artık küsküyü nasıl yağladıysa. beyler bugünden tezi yok demir don giyiyoruz.
  • anlamak için üç defa okuduğum 1. entryden sonra ''büyüdüm büyüdüm bende ülke oldum, kıtalar bana dardır bak bende büyüdüm'' diye şarkılar söyleten gerçek. bu arada ok troll nedir ya ?
  • şimdi şöyle söyliyeyim;

(bkz: etnik temizlik şart)
  • buyume dilimi yuzde 2.5'tan yuzde 5.1'e cikmis. yani yuzde yuz dedikleri dalga yerlerde surunen bir buyumenin hala daha ortalama bir noktaya 3 ceyrek performans ile gelmesi. o da tahmini tabi.

ayni raporda enflasyonun turkiye icin problem oldugu ve su andaki bilinmezlik havasinin ekonomiye zarar verdigi de belirtiliyor.

gelisme kategorimizdeki diger ulkelerden ikisi romanya ve macaristan. turkiye raporda 12 yerde geciyor ve bunlarin yarisindan fazlasi "su kadar ulkenin toplami x ulke ediyor" gibi grafiklerde "su kadar" ulkelerden biri olmak.

ama haber basligi "kim tutar turkiye'yi, imf'den ozur gibi hareket" hahaha

saygilar.
  • birbirlerine küfür etmeden önce büyüme ile kalkınma arasındaki farkları öğrenmesi gerekenlerin doluştuğu başlık.
  • ayarlar- yakınlaştır - %100
    veya
    ctrl+ scroll
    yolu izlenmiştir.
  • imkbye çılgın attırabilir yarın