şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: başlık başa)

(bkz: vgy.me)
  • valla imgur linki paylaşanlarda hiçbir sıkıntı yok, asıl sorgulanması gereken imgur.com'u engelleyenlerin zeka seviyesi bence.
  • imgur'a giremeyenlerden yüksektir.
  • tatavayı geçicen
    (bkz: #60133744)
  • normaldir.

ben de imgur paylaşıyorum, girilemediğinden de haberim yoktu. bu devirde imgur'a giremeyenlerin zeka seviyesini sorgulamadım ama.
  • başta picload olmak üzere onlarca kullanımı kolay, sorunsuz çalışan muadili varken, daha hala sıfır fotoğraf yüklemek için bunu kullanıyorsan az biraz hıyarsın demektir.

hadi ev bilgisayarına ayar çektik diyelim.

daha bunun işyeri bilgisayarı var, okul bilgisayarı var, o ayarı çekemeyeceğimiz türlü türlü ortam var.

cep telefonu için de ayar çektikten sonra yavaşlama ve artmış veri kullanımı ile uğraşamam kusura bakma.

hadi ben linki açtım diyelim, birine yollayacağım, karşı taraf bana "abi link açılmıyor" dediğinde muhabbetin içine ediliyor.

ulan zaten paylaştığınız şey altı üstü biri hanya'ya biri konya'ya bakan iki tane meme gifi, onu da göreceğiz diye 50 tane ayar çekene kadar basar eksiyi geçerim...
  • mutlak sifir'dir.

(bkz: mutlak sıfır)

imgur'a giremeyenlerin zekasini sorgulayanin da beynini, fikrini, zikrini, gelmisini, gecmisini, zurriyetini sorgulamak gerekir. aslan parcalari sizi.

not: imgur linkini zenmate ile açabiliyorum. ancak telefondan ya da şirketteki pc'den sözlüğe girdiğimde açamıyorum. ısrarla imgur linki paylaşana da okumadan eksiyi basıp engeli çakıyorum. mutluyum.
  • alternatifi varken ısrarla imgur linki paylaştıkları için hayli düşüktür.
  • bilgisayardan girip iki tane dns ayarini halledemeyerek, telefondan giriyorsa uygun programi kullanamayarak yasakli sitelere giremiyorum diye zirlayan insanin zeka seviyesinden cok oldugu kesin. yil olmus 2016, hala yasakli site sorunu yasayanlar var.

gerci teknoloji bakani binali yildirim olan bi halkti daha bir ay oncesine kadar. cok sey bekliyorum. tamam tamam fark ettim.
  • belli aralıklarla aynı döngü içinde tartışılan zeka seviyesi. şu şekilde olur:

-"malsınız"
    -"asıl imgur açamadığınız için siz malsınız".

böyle gelmiş böyle gidecek.