şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: başlık başa)

  (bkz: vgy.me)
 • valla imgur linki paylaşanlarda hiçbir sıkıntı yok, asıl sorgulanması gereken imgur.com'u engelleyenlerin zeka seviyesi bence.
 • imgur'a giremeyenlerden yüksektir.
 • tatavayı geçicen
  (bkz: #60133744)
 • normaldir.

  ben de imgur paylaşıyorum, girilemediğinden de haberim yoktu. bu devirde imgur'a giremeyenlerin zeka seviyesini sorgulamadım ama.
 • başta picload olmak üzere onlarca kullanımı kolay, sorunsuz çalışan muadili varken, daha hala sıfır fotoğraf yüklemek için bunu kullanıyorsan az biraz hıyarsın demektir.

  hadi ev bilgisayarına ayar çektik diyelim.

  daha bunun işyeri bilgisayarı var, okul bilgisayarı var, o ayarı çekemeyeceğimiz türlü türlü ortam var.

  cep telefonu için de ayar çektikten sonra yavaşlama ve artmış veri kullanımı ile uğraşamam kusura bakma.

  hadi ben linki açtım diyelim, birine yollayacağım, karşı taraf bana "abi link açılmıyor" dediğinde muhabbetin içine ediliyor.

  ulan zaten paylaştığınız şey altı üstü biri hanya'ya biri konya'ya bakan iki tane meme gifi, onu da göreceğiz diye 50 tane ayar çekene kadar basar eksiyi geçerim...
 • mutlak sifir'dir.

  (bkz: mutlak sıfır)

  imgur'a giremeyenlerin zekasini sorgulayanin da beynini, fikrini, zikrini, gelmisini, gecmisini, zurriyetini sorgulamak gerekir. aslan parcalari sizi.

  not: imgur linkini zenmate ile açabiliyorum. ancak telefondan ya da şirketteki pc'den sözlüğe girdiğimde açamıyorum. ısrarla imgur linki paylaşana da okumadan eksiyi basıp engeli çakıyorum. mutluyum.
 • imgur her zaman dns ile çözülmemektedir, google dns'si var ama imgur açılmıyor yine
  bununla beraber diyelim zen mateyi açtın, resimi görüntüledin, sekmede eğer farklı siteler varsa, ip adresi değiştiğinden otomatik olarak çıkış yapıyor, sonra o siteye tekrar üyelik bilgilerini girmek zorunda kalıyorsun

  at hızlı resim'e çözülsün sorun
 • eksi seviyelerdedir. özürlü sürüsü resmen. eğer birilerinin görmesini istediğiniz bir şeyi upload edip ekşi sözlükte paylaşıyorsanız imgur'un türkiye'de yasaklı olduğunu göz önünde bulundurarak, o şeyi başka bir siteye upload etmeyi akıl etmeniz gerekir. akıl edemiyorsanız gerizekalısınız ya da o şeyi görmesini istediğiniz kitle farklıdır ki bu çoğu zaman söz konusu değil. size diyorum beyinsiz sürüleri; illa zen mate açmak zorundamıyız lan ? illa dns ayarlarıyla mı oynamalıyız ? koyun hizliresim'e ya da postimage'e milleti germeyin.

  kimi artık da hala girememekten bahsediyor. kardeşim olay girememek değil zaten nöronunu siktiğim. olay o linki açmak için verilen efor. zen mate'in açılıp bağlantı kurması zaten bir vakit alıyor birde mobil kullanıcıların çektiği çileyi düşünüistersen ? gerçi düşünecek beyin olsa bu yaşananları bile bile hala imgur'a upload etmezdi ki zaten.
 • bilgisayardan girip iki tane dns ayarini halledemeyerek, telefondan giriyorsa uygun programi kullanamayarak yasakli sitelere giremiyorum diye zirlayan insanin zeka seviyesinden cok oldugu kesin. yil olmus 2016, hala yasakli site sorunu yasayanlar var.

  gerci teknoloji bakani binali yildirim olan bi halkti daha bir ay oncesine kadar. cok sey bekliyorum. tamam tamam fark ettim.