şükela:  tümü | bugün
  • şu anda demise takımında oynayan türk profesyonel cs:go oyuncusu.son 5-6 aydır awper olarak oynuyor.ileride kendini geliştirip global arenada ses getireceğini düşündüğüm cs:go'nun wonderkidlerinden.
  • pro cs go oyuncusu biraz daha disiplinli olursa global arenada bizi temsil eder.
  • yazık kafana
  • eğlenceli adammış.
  • cs:go faceit pro league'dan haksız şekilde atılmasıyla son birkaç haftadır troll mm yayınları yapan yayıncı. faceit hard maçları 2k izlenirken troll mm maçlarına nova1 hesabıyla giriyor ve 5-6k izleniyor en az ve baya eğlenceli makara geçiyor

(bkz: yazık kafana)
  • her eco elde zeus alma, discordda aniden yarrraaaaa bass boosted oynatma, trolleyerek rekabetçi maç kazanma, en toksik maçta bile eğlenebilme gibi özellikleri bana katan; yüksek hassasiyette oynayan, keskin aimli, hızlı oyun tarzlı ve pek bir beğendiğim cs go oyuncusudur.

train haritasında sg553 ile vagonun üstündeki adama flick ile attığı headshot'a ise hala anlam veremiyorum.

burayı okuyorsan özelden bir selam ver yiğidim, 2 metrem, 130 kilom<3
  • son zamanlarda bu çocuğun yayınlarında eğlendiğim kadar kimsenin yayınında eğlenmiyorum. müthiş ötesi csgo yayıncısı. yazık kafana
  • mm'de takım arkadaşlarını kickleyip tek başına maçı çeviren kafasına yazık arkadaş. celil'le arası iyi değildir.
    (bkz: ömer karataş)
  • bu çocuğun zeus kullanarak aldığı killleri kennys, s1mple filan yapsa bütün dünya haftalarca konuşurdu. bilinen bir oyuncu olmadığı için disiplinsiz olarak lanse edilip fpl'den atıldı.

t: cs go oyuncusu.
  • boyu 2 metreymiş diyolla