şükela:  tümü | bugün
  • geçtiğimiz günlerde bana 5000 tl fiyat çekilendir. yaptırmadım tabi köprü neyimize yetmiyo.
  • (bkz: hububat fiyatları)

çağrışıverdi birden.

not: yıl oldu 2015, hala öğrenemediniz link çıkışı çok fazla olan sitelerde link kasmanın bir boka yaramayacağını. twitter'ın da pr'ı çok yüksek panpa, twitter'dan da link kas biraz. hey allahım.
  • çok fazla değişkeni olmasından dolayı fiyatları 1000 lira ila 5000 lira arasında değişen fiyatardır.

öncelikle şunu belirtmek lazım ki pahalı implant iyi implant demek değildir. pahalı implantlar diş hekimini ve hastayı az uğraştıran implantlar olmakla birlikte hastanın çene kemiğinin ince olmasıyla alakalıdır. şimdi sen sol üste implant çaktıracaksın doktor oraya 1500 lira dedi alt tarafa ise 3500 fiyat çektiyse vay efendim bu ne diye feveran etmeye gerek yok. çünkü çakılacak implantlar aynı değildir. alt ve üst çene kemiği arasında ciddi derece fark var demektir. eğer diş hekiminiz sizden 3 boyutlu çene tomografisi istemediyse yüksek fiyattan işkillenmeye başlayabilirsiniz.

sonuç olarak fiyat ve kalite markadan markaya değişse de detaylı bilgi edinmeden implant yaptırmamakta fayda var.
  • bir an meme implantı sandım ama sandığımdan dişli çıktı mevzu...
  • 5000 caps, implant başına tabiki. (bkz: fallout evreni).
  • en az iki en çok dört implant ihtiyacım olduğundan ve milletvekili olmadığımdan fiyatlarını merak ettiğim tedavi.
  • bakırköyde ortahalli temiz iş yapan bir diş hekiminin son fiyat paritesi yerli malı implant 2000, ithal implant -ki bundan yanayım, 3200. son zamlar fiyatları etkiledi bilmiyorum
  • implanta (çiviye) 1000 lira de + kron (kaplama) parası verecen. yuvarlak hesabı bu. bazı yerler bir ara tutmayan çivinin parasını almıyordu. şimdi öyle mi bilmiyorum.
  • amerika (new york) 4 adet nobel biocare marka implant + tek cene gecici protez + tek cene kalici protez ( all on four sistem) toplam fiyati 37000 $'dir.