şükela:  tümü | bugün soru sor
  • denk geldiğim garip bir youtube playlisti.link
    edit : izlemeye devam ettikçe hiçbir şey almadan kafayı uçuran ve kahkahalar attıran liste.
  • şahane playlisttir.
  • (bkz: yee)
  • hakkında sadece 4 entry bulunduğuna şaşırdığım playlist.

yaklaşık 5'er milyon izlenmiş 300+ videodan oluşur. videoların büyük çoğunluğu oldukça kısadır. playlist'in sahibi arkadaş (bkz: eljolto), listeyi etrafındaki insanlara mizahına uygun videoları derleyip tek bir linkle paylaşabilmek için hazırlamıştır, fakat bunu geç dillendirdiği için playlist gizemli bir virale maruz kalmış ve (bkz: meme lord) ünvanını kapmıştır. bazı videoların sahipleri yorumlara ne kadar şaşkın olduklarını, içeriklerinin bu kadar izleneceğini hiç düşünmediklerini yazmışlardır. bir çok videoda da playlist'te bir önceki videoya atfen yorumlar bulunur, bunu da hem troll amaçlı hem de videolar çok kısa olduğu için vakit bulamadıklarından yapmışlardır.

iyi seyirler :p
  • youtube'da bulunan en güzel oynatma listesidir. yemek yerken izlemeyin, izleyemezsiniz.
  • bes yuz milyondan fazla izlenmis 310 videodan olusan kafa bosaltmalik anlamsiz video serisi. videolar genelde 10 saniye civarinda ve toplamda 3 saat suruyor. tamamini bitirmek icin challenge yapanlar mevcut. henuz denemedim ve denersem beynimin ne tur tepki vereceginden emin degili. ama siddetle oneriyorum efendim.
  • çok iyi kafa boşaltan, oldukça eğlenceli ve de anlamsız youtube video playlisti.
  • yumurtaya miyav diye bağıran türk bir amcanın da içerisinde bulunduğu önemli videolar bütünü playlist'i.