• yazın bağışıklık sistemimi güçlendirmek adına kompleks ürününü eczaneden satın alarak kullandım. kullanmaya başladıktan bir kaç gün sonra ağzımda yaralar çıkmaya başladı. üstelik boğazımda bile aft oluştu ki bu hiç olmayan bir şeydi. geçmesi bir aya yakın sürdü. üstüne üstlük hiçbir şeye alerjim yokken alerji olmaya başladım. sağlam adamı mahvetti velhasıl. teşekkürler ibnetor pardon imutor.
  • imuneks 10 ve 50 mg lık 40 ve 64 kapsül hâlinde satılırken imutor 100 mg'lık 30 kapsül olarak satılır. bu 10 ve 100 mg kıyaslamasının beden açısından farkı nedir, ne noktaya kadar iyidir kötüdür bilemiyorum açıkçası.
  • vücudumun, rahim ağzındaki kanser öncesi hücreleri altı ayda kendi kendine temizlemesine yardımcı olan takviye. her kapsülü 100 mg beta-glukan içeriyor, daha meşhur olan imuneks'ten daha ucuz ve daha yüksek gramajlı. tabii ki asla doktor kontrolünde olmadan kullanmamak gerek hiçbir besin takviyesini. mesela bunu da iki-üç kutudan fazla kullanınca vücudun kendi bağışıklığının düştüğünü, bir nevi bağımlı hale geldiğinizi söylüyor bazı doktorlar. doktor da onay verirse en çok desteğe ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda kür şeklinde bir-iki kutu kullanıp sonra bırakmakta fayda var anladığım kadarıyla.
  • evet içinde prospektüs yok.
  • imutor ve destek olarak b12 kullandığım süre zarfında dkutuları bitirene kadar toplamda 3 uçuk çıktı ve hayatımda hiç bu kadar sık çıkmamışlardı. rastlantı mı işe hiç yaramamak mı bilemedim. güncel fiyatı 50 tl.
  • kullanmaya başladığımdan beri 2-3 kere grip salgınını yakalanmadan atlatmamı sağlayan ilaç takviyesi. normalde her seferinde ben de yakalanırdım aynı evde yaşadığım kişiler hasta olurken ben olmadım. tesadüf müdür bilmem. ayrıca son aldığım kutunun sahte olduğundan şüphelendiğim medikal ürün. yazıları böyle silik silik.
  • amına koyim gene millet günlük gibi yazmış. aldım kullandım kıçıma soktum vs.

arkadaşım bilgi verin bilgi.
  • 30.12.2022 tarihinde kutusunu yaklasik 90 liraya almisken, suan kutusu 250-tl'ye cikmistir. yazik gercekten cok yazik.
  • kompleks olanı 100 tl'ye satılıyor. içinde 30 kapsül var ve yetişkinler için günde 2 kapsül öneriyor. bağışıklık bu kadar lüks olmamalı :)

eczacıbaşı'nın voonka'sı sambucol'e kıyasla hayli tırışka çıktığı için bırakıp sambucol'e geri dönmüştüm. umarım buna verdiğim paraya değer
  • 2-3 haftadır kullandığım "takviye edici gıda". her gün kullanmıyorum unutuyorum arada ama gribe yakalanmadım kullandığım zamandan beri. işe yaradığını düşünüyorum.
hesabın var mı? giriş yap