şükela:  tümü | bugün soru sor
  • prodüktörü chris potter olan teoman... o ne lan, vokal ne biçim önde. haspamın aksan sorunu yokmuş gibi bir de.
  • geçen gün peyote konserlerinde tesadüfen keşfettiğim ve büyülendiğim grup. inanılmazlar. besteler mis gibi. çok çok çok güzel işleri var. birkaç gündür dinlemelere doyamıyorum. başarılarının devamını diliyorum. gerçekten müthiş.
  • ilk konserini geçen gün xoxo the mag festivalinde vermiş grup.

dinlemesi çok keyifliydi. keşke sahnede daha çok kalsalardı dedik...

vokal oldukça hakimdi parçalara...

özellikle grubun teksaslı basçısı matt ilerde olayların adamı olabilir. adamda bi lars ulrich karizması var.
    her an bi olay çıkartabilirmiş gibi. eheh.
  • 15 temmuz'da ilk albümlerini bakkalınızdan ısrarla isteyiniz. ve bi güzel haber de ağustos'ta yine stüdyoya giriyorlar murat'ın anlatacak daha hikayeleri var. severek dinliyoruz abileri.
  • (bkz: #53742324)
  • keşfedince mutlu hissettiren müzik grubu. sizi günlük sıkıntıların içinden alıp başka bir diyara götürüyorlar.

https://www.youtube.com/watch?v=ha4tqdwl6hq

umarım yakın zamanda istanbul'da canlı performans vermeye başlarlar. fanatik takipçilerinden birisi olacağımdır..

diğer parçaları "my con"...
  • arkada aç müziği, sen önde sakin sakin çalış öyle tatlı güzel müzikleri var.
  • tazeleri healing yayınlandı dün.

healing with a feeling

-healing için delirenler- oluşumunu kuruyor ve parçayı ilk kez canlı dinlemek için bugün babylon a gidiyorum.
    müzik iyileştirir; müzikle iyileşenler, gelin siz de..

demonation festival 6
  • acik radyoda, sevdigi muzisyenlerden sectigi parcalarla yer almakta suan.

albumun 11 nisanda digital ortamlarda olacagi bilgisi geldi, oncesinde 3 gun boyunca manyetikbant programinda stream yayin olacakmis, lezizzzz!!!
  • hoody sinin içinden göz kırpan o harika melodilerin adamını dinlemeye gelin siz de 19 aralık'ta, -uzun zamandır böyle iyi bir şey dinlememiştim- anlarınıza yenisini eklemek için:

salon iksv

take a look inside