• pharell williams hayatı boyunca hiç bir şey yapmayıp sadece bu albümü yapmış olsa ona gene büyük saygı duyardım. geçen mahalledeki veletlerden birinin 'abi şarkı öner' demesinden sonra bu albümde ki rockstar'ı dinletmiştim ve '2001 yılında bu sound'a nasıl ulaşmışlar' demişti. bazen iç geciririm keşke bu albüm çıktığında 8 yaşında değilde 20 filan olsaydım. yabancı sitelerde ki yorumlarda herkes albümle ilgili bir hatırasını yazmış. benim ise hatırladığım tek şey play station 1 ve bu albümle tek ortak noktamız bu. çünkü 2001 yazında, dünyanın tüm fakir mahalle çocuklarının en büyük eğlencesi play station 1'di.

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/…h-s3bpq9mwxw8zf
  • nerd un albumunun ismi..sarkilarin hepsi sahane oldugu icin basa sona alinmadan dinlenen albumler vardir ya onlardandir... yok yoktur vede sahane grafik tasarim, kelis le bir sarki, huzunlu sarki gaza etiren sarki neselendiren sarki... tabikide, (bkz: pharrell williams)
  • sakin, sinirli, uzgun, kafası guzel ve piç. hepsi karışık, her biri bir şarkıda.
  • bak şimdi, yine aklıma bsg* geldi bu kelime grubunu okuyunca. jeneriğinde vardı. "...x survivors ... in search of a home... called earth" diye geçerdi, hey gidi hey....
  • ing. ... arayisi icinde.
    ornegin,
    "modern man in search of a soul."
    bir ruh arayisi icindeki cagdas insan.
hesabın var mı? giriş yap