şükela:  tümü | bugün
  • çöl yılanı adlı ilk kitabını 18 yaşında yazmış 92 doğumlu yazar.
  • ikinci kitabı buz yakında kitapçılarda.
  • 2016 kasımında yayınlanan yeni romanı (bkz: sinek); alibeyköy çevresinde gelişen dönemsel anlatı olup sokak jargonunun hakim olduğu farklı bir üsluba sahip genç romancı.
  • ilginc bir birey. sinek kitabina denk geldim, okumaktayim; sinek kelimesine cok ilginc bir tanim getirmis. okumasi keyifli, gayet akip gidiyor, bitirdigimde buraya edit gelecek.

yasi da genc imis, takdir ettim.
  • güzel bir youtube kanalı olan genç bir yazar.
    kanalında edebiyattan sinemaya, gündeme değin birçok içerik üretmeye hevesli, alternatif eleştirel bakış açısı sunabilen bir genç.

kanalını şuraya bırakıyorum;
    inan köse
    takip etmeye değer.
  • dost ahbap vasıtasıyla bir şekilde teşrik-i mesaimiz olmasına rağmen kendisini asıl anlamda sinek nam romanıyla tanıdığım yazardır. kendisinden imzalı bir nüshasını edinebilme şansım olmuş, verirken yeraltı* mefhumlarına değindiğini kulağıma üfürmesiyle kitabı daha önce okumamı sağlamıştır.

okuyanın zihninde koku ve renklere dayanan belirli bir atmosfer oluşturup, kullandığı dille okuyanı kurgu içine çekebilen canlı bir anlatıya sahiptir. inceden ağır roman dokusuna sahip olmakla birlikte onun kadar karamsar olmayan, renkli bir üsluba sahiptir.

(bkz: sinek/@songulyabani)