• spotify üzerinde yayınlamış olduğu "bir yaşam felsefesi olarak girişimcilik" adlı podcaste denk gelip dinlemeye başladım ve gerçekten bu kadar önemli bilgiyi ücretsiz şekilde emek harcayarak vermesine hayran kaldım. verdiği bilgileri güzel örneklemeler ve sağlam argümanlar ile desteklemesi insanı oldukça etkiliyor. kendisinin şuanda bana kattığı en büyük şey odağımı içeri almaya çalışmam ve üzerimde çok etkisi olması. bunu sadece 3 bölümlük kısmını dinleyerek yaptım ve önümde daha 134 bölüm bulunmakta. ekşi sözlükte ise hakkında daha çok bilgi bulabilmek adına girmiştim fakat hiçbir şeyin olmaması üzdü. kendisi burayı takip ediyorsa ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum ve çocuklar hakkında verdiği bilgileride not olarak alıyorum.
  • nitelik sahibi kişi.
    kendini çok iyi geliştirmiş, diğerlerine de bunun yollarını sunuyor beklentisizce.
    bu yönünü de çok takdir ettim.
    podcast serisini dinlemek çok faydalı olacaktır.
  • tavsiye ettiği kitabın, okuma çalışmasına katılmadan, faydasının ne boyutlara ulaşabildiğini öngöremeden, ücretsiz yayınladığı içeriklerden bahsetmeden, ücretli yaptığı çalışmayı eleştirmek ve iki ihtimalden ötesinin olabileceğini düşünmeden sonuca varmak ne kadar kolay olmuş yukarıda yorum yapan arkadaş için. kitabı alıp okumaktan ötedir okuma çalışması yapmak bu tür çalışmalarda çok değerli yorumlar bizim okurken düşünmediğimiz bir çok farklı bakış açısı kazandırır. inanç ayar ile ilgili söyleyeceklerim ise spotify başta olmak üzere bir çok dijital mecrada özellikle girişimciler için çok değerli içerikleri ücretsiz olarak yayınlar. bir yaşam felsefesi girişimcilik adlı podcast içeriklerin 191 tanesini de dinledim. en azından ilk 10 bölümü sırasıyla dinlerseniz bana da teşekkür edeceksiniz tanımanıza vesile olduğum için. şimdiden rica ederim :)
  • tavsiye ettigi kitabin online olarak sohbetini yapmak ve tanitmak icin kitaptan daha fazla bir ucretle para toplayan, bir new yeni dalga ponzici insan olmus.
    salgin doneminde herkes herkesi silkelemeye calisiyor.
    her yerde satilan kitabi alip okuyacagim bir ucretten daha fazlasini bu arkadasa verip kitabin sohbetini yapacagim.
    kitap ulasilmaz degil
    kitap anadilimde zaten satiliyor
    kitap alt metinler anlasilmazliklar icermiyor
    kitabi okuyup uzerinde sohbet etmek icin ne diye para vereyim mal miyim arkadas?
    bu online ticaret isi herkesin istahini kabartiyor, herkes saniyor ki karantinada herkes evinde para basiyor, ben de burdan nasil silkeleme yaparim
    iki ihtimal var
    birinci ihtimal : millette para var sinemaya tiyatroya gidemiyoruz bari böyle kültür mültür ayağına para harcayalım kendimizi daha iyi hissedelim kapalı evimizde mutlu mesut oturalım
    ikinci ihtimal : millet gercekten keriz
  • ufuk açan, vizyon katan değerli insan.
  • bu yıl kesfettigim en iyi sey. dinleyin, dinletin.
  • son zamanlarda bir arkadaşım vasıtasıyla tanıdığım ve dinlemeye başladığım, girişimcilik adına çok çok iyi bir podcast içeriği üreten/üretmiş, değerli bir kişi. var olsun.
  • boğaziçi üniversitesi'nde verdiği pred485 isimli dersini aldığım için kendimi çok şanslı saydığım değerli insan. dersi alan birçok eğitim fakültesi öğrencisine "öğretmenliğin bir performans sanatı olduğu" fikrini aşılamıştır. dersleri sırasında yaptığımız aktiviteler ile topluluk önünde nasıl konuşabileceğimizin, ani gelişen aksiyonlara nasıl yaklaşabileceğimizin pratiğini bizlere yaptırmış, aynı zamanda çok eğlenceli anların oluşmasına da zemin hazırlamıştır. kendisinde aldığım bu ders, üniversitede aldığım bana en çok katkı veren 5 dersten biridir.

podcast serisini henüz dinlemiş değilim ama en kısa zamanda başlayacağım.
  • birkaç haftadır her toplu taşıma yolculuğumda podcastini dinlediğim girişimci.

sözlükte bu kadar az ilgi görmesi şaşırtıcı.
hesabın var mı? giriş yap