• fişlenme korkusuyla bedenini göt korkusu saran ateisttir. sorsan inançsızdır ama korkusundan düşüncesini devlet kayıtlarına geçiremeyecek, açık açık beyan edemeyecek kadar korkaktır. kısacası ikiyüzlüdür.

edit: bana troll ithamında bulan korkak ateistimsiler size iki çift laf hazırladım. 18 yaşıma basmama müteakip nüfus dairesine dilekçe ile başvurarak kimliğimde bulunan islam ibaresini sildirmiştim.
    ateistim diye gezip babasının zoruyla camiye gidenler,
    ramazanda gönül rahatlığı ile toplu alanda sigara su içemeyen yemek yiyemeyenler,
    ramazan diye alkol kullanamayanlar,
    akrabalarının cenaze namazına gidip namaz kılanlar,
    kısacası sizler iki yüzlüsünüz kardeşim.
  • iki yüzlü değildir ülkemiz ortadoğu bataklığına saplanmış şeriate hızlı adımlarla yürüyen bir tarikat devleti olma yolundadır gayet haklı ateisttir sorgulamayan arap artıklarına dert olmuştur.
  • kendisinin değil rejimin sorgulanmasını gerektiren kurgusal kişi. kişi inancını ya da inançsızlığını serbestçe ifade etmeye korkuyorsa bu duygusunun nedeni rejimdir. korku insani bir duygu. günümüzde inancın ifadesinin bu kadar mesele olabileceği bir ülkenin en gelişmişlerden olma şansı yok. asıl mesele de zaten bu şansın olmamaklığı. kişiler gelip geçer yoksa.
  • kim olduğunu göstermekten korkan, dini inancı olmadığı halde aile korkusuyla cuma namazlarına giden ateisttir. korkaktır ve ülke ortadoğu bataklığına sürüklenirken o da asimile olup yok olacaktır.
  • inanç bilgisinin varlığı saçma değil midir?

allah ile kulu arasında olması gereken mahrem bir bilginin, üçüncü şahısların cebinde durmasının amacı nedir? islam kilise dini oldu da bizim mi haberimiz olmadı?
  • gerizekaliya bak sanki paranoya yapiyor millet, korkacak tabii ki. hayir basinizdaki adamlar belli, liste liste hazirlamislar kimlerin üzerine cökeceklerini istersen beklemesinler gelip alinmayi kendi kafalarina siksinlar.
    bir de utanmadan iki
    yüzlü diyor.

müslümanim deyip kul hakki yiyen, vatandasin vergilerini peskes ceken insanlar ikiyüzlü degil tabii. demokrasi düsmani yapacaksiniz bizi de. yok yook bu süslümanlara demokrasi ciddi anlamda egreti duruyor.
  • ortamlarda konusu açılınca inançlı insanları aşağılayıcı ve alay edici bir şekilde konuşan tipleri de mevcuttur. iki yüzlülerdir efendim.
  • aynı zamanda seküler devletin başındaki dini zorla dayatan iktidarın yaydığı fişlenme korkusunu eleştirmek yerine bu korkuyu yaşayan insanları eleştirebilecek kadar gerzeklerin toplumun çoğunluğunu oluşturduğu bir ülkede yaşamını idame ettirmesi bile bu koyun sürüsünden daha cesur olduğunu gösteren ateisttir.
  • bir agnostik olarak kınadığım ateist. en azından islam olarak kaydı varsa onu sildirmeli. bu kadar korkaklık olmaz. sen bu topraklarda bu denli beyin yıkamaya baskıya rağmen allah yok din yalan diyebilmiş insansın. yapma bunu yapma.
  • başlık sahibinin kafasını iki yanından tutup,gözlerine bakıp "evladım bu aptallıkla bu yaşa kadar nasıl gelebildin" diye sorasım geldi.
hesabın var mı? giriş yap