şükela:  tümü | bugün
  • 1985 doğumlu oyuncu. daha büyük gösteriyor sanki. ama rolünün hakkını veriyor.

http://www.facebook.com/inanckonukcu

http://www.facebook.com/ino.konukcu
  • behzat ç. dizisinde en sağlam karakterlerden biri olan hayalet'i, harika oyunculuğuyla yücelten şahıs.

(bkz: fatih artman)
    (bkz: berkan şal)
  • (bkz: akrep burcu erkeği)

zöe: he vurun vurun, adamı akrep burcu ben yaptım. ne kıskananı varmış ya la bunun.
  • behzat ç. deki en yakışıklı erkek bence. hastasıyım. o sessiz sakin halleri, arada yüzünde beliren muzır çocuk ifadesi, üstünden hiç çıkarmadığı gömleği ve yeleği... bu kadar mı yakışır arkadaş? bi insan bu kadar mı şeker olur? olmuş işte. maşallah diyelim.
  • behzat ç'de oyuncu olarak çok başarılı bir genç yetenek. ama dizi dışında, genç kızların sevgilisi moduna girmiş ki daha çok erkendi be güzelim. du bakalım. slowly slowly..
  • ayaküstü kısa bir sohbet ettiğim ve bende "iyi ki izliyorum bu adamın oynadığı diziyi" hissiyatı yaratan başarılı ve karakterli oyuncu. ankara passage'da karşılaştık. hiç de "ben en popüler dizilerden birinde oyuncuyum ulen" havaları yoktu. arkadaşlarıyla eğlenmeye gelmişti, zaten herkes ka-fa 1500 durumunda olduğundan pek yanaşan da olmuyordu sanırım kendisine. o ortamda bile, yaptıkları iş için tebrik ettiğimde gayet mütevazı ve aklı başında tepkiler verdi. ileride dönüşür mü değişir mi bilemem ama hem yeteneği hem de karakteriyle önümüzdeki zamanların en iyi aktörlerinden biri olmaya aday.
  • türk televizyon tarihinde izlediğim tüm karakterler içerisinde en yakışıklısı bu adam arkadaş. dünya ahret kardeşim olsun (85'liymiş zaten bebe) o nasıl gülüş, o nasıl bakış, o nasıl duruş. gömleği ayrı, yeleği ayrı, kendi ayrı güzel. allah sahibine bağışlasın, nazar değmesin. eheh.
  • rolünün hakkını fazlasıyla veren, ancak dizideki karakteri gereği harun kadar dizide pek öne çıkamayan ya da hayran toplaması zor gibi gözüken yetenekli genç komiser. yine de bende büyük hayranlık uyandıran bir aktör ve rolü var. helal olsun hocam. bir de sakalsız halini merak ediyorum. bir bölümünü sakalsız oynasa nasıl olur acaba? gerçi geri çıkması uzun süre alacaksa o zaman da kötü olur, boşver yapmasın. ama mesela ne bileyim ara verileceği zaman mesela o bölümü sakalsız oynasın, çekimler yine başlayınca uzamış olur sakalı falan.

edit: typo edits
  • "nasıl seksenbeşli la?" dedirten yetenekli oyuncu. 35 desen inanırım çünkü oyunculuğunu o kadar iyi kontrol ediyo ki sanırsın yıllardır oyunculuk yapmış da, deneyim kazanmış bu seviyeye ulaşmış. kendisini sahnede izlemek için kalkıp ankara'ya gidesim var, o nasıl karakteri sindirmek, mimiklerle oynamak fln...
  • 19 bölümdür kendisine yazmamak için zor kendimi tutuyordum.
    böğğk saçları boyadır kesin, ee tabi 40larına merdiven dayamıştır, normal beyazlamıştır, yakında saçları da dökülür hem, belki dökülmüştür zaten kaç yaşında adamın böyle gür saçı olmaz kesin saç ektirmiştir keltoş şeklinde türlü türlü boklar attım. (rabbisi tez zamanda cezamı versin diyorum, amin)

belki (büyük ihtimalle) rolünün gereği orta yaşlı bir adam sanıyordum kendisini, gerçek hayatta evli mutlu çocuklu aile babası bir adamcağız olarak düşünüyordum. böyle gazetelerin hafta sonu eklerinde kızı oğlu ve karısıyla objektiflere gülümseyen, behzat.ç'nin neden bu kadar sevildiğini anlatan, hayaletle kendisi arasındaki benzerlikler nedir şeklindeki süpersonik soruyu nezaketle ve minimum saçmalayarak cevaplamaya çalışan biri olarak düşünürken kendisini, arkadaşımın zat-ı şahanelerine biskolata erkeği muamelesi yaptığı bir muhabbetle her şey değişti. hakkındaki bütün yargılarım yerle bir oldu (çok da iyi oldu çok da güzel oldu)

-salak ne 35-40'ı çocuk daha 25 yaşında!

bu işsiz güçsüz halime, "gel efes pilsen'de üretim mühendisi olarak başla" deseler bu cümleyi duyduğum kadar sevinirim anca.
    bizim dönemde pek böyle başarılı insan çıkmadığı için sevindim sanırım (85li bildiğim tek ünlü hepsi grubundaki kızıl saçlı kız ya düşün hissettiğim acıyı) şaka lan şaka doğduğum yılın medarı iftiharı olması zerre umrumda değil. çok karizmatik adam, sadece ve sadece düşündüğüm kadar yaşlı olmadığı için sevindim. adamın orta yaş civarı olduğuna o kadar inanmışım ki hiç kimdir nedir diye araştırmadım bile, bu benim mallığım olduğu kadar kendisinin de başarısı sanırım. başarılı adam vesselam.