şükela:  tümü | bugün soru sor
  • "...hissettirdiği güven"dir o. özgüven başkasına hissettirilmez. böyle saçma başlıkları açan tipler genelde cahil oluyorlar gerçi normal.
  • özgüvenli olunca ben

old but good.
  • bu bana kesin yavşamaz diye dusunduruyor olabilir.
  • kadın erkeğinden güven hissi alırken erkek de cennette 77 huri ile geçireceği zamanı hayal eder. kadın erkeğin hayalinde ancak komutanın postası gibi getir götür işleri yapan bir figüran gibidir. erkeğin hayalinde bundan fazla yer tutmaz.
    tanım : yersiz güven.
  • aynı inançlı erkekler kadınları çocukları istismar ediyor,”dayak cennetten çıkmadır”,” kızını dövmeyen dizini döver” deyip ölümelere varan şiddetleri uyguluyorlar kadınlara.
  • bana (birazcık aklı başında ,laik,modern atatürkcü bir kadına )sunları hissettirecek olan erkektir.

1-akılsızdır, bu ideolojiye#72949282 inanıyorsa normal değildir,

2-bu ideolojiden oldugu için cinsel problemleri vardır,cinsel açlık #73076153 cekiyordur, muhtemelen birkac yıla metresleri sıralayacaktır.

3-bu ideolojiden oldugu icin cemaat tarzı aile yapısı oldugundan kaynana ,görümce problemleri yaşayacagım kesindir.

4--bu ideolojiden oldugu icin müzik,konser,opera ,tiyatro ,sergi,bale zevklerimiz örtüşmeyecek sorun çıkacaktır.

5-bu ideolojiden oldugu icin çocugumuz asla laik bir egitim almayacaktır,çüküsü de kesilecektir,#71886627

6-romantik yemekler,barlar ,sırt cantası,kamp,cadır, gezileri ,arkadas partileri olmayacaktır,
    7-kıyafetlerim,makyajım,etek boyum istediği ölçülere gelecektir,

8-desteklediği bu ideolojiye ragmen ,bu ideolojiye tamamen ters bir yasam sürecek, omurgasız ,dansöz gibi yaşayacak, takım tutar gibi parti tuttugu icin de ,vatan,toprak,millet bilinci de olmayacak ,elden giden vatan karsısında birsey yapmadan böcek gibi yaşayacaktır.

kısaca görüldüğü yerde kacılması gerekir.
  • bir gecede allahsız olduk
  • allahsız tiplerde olmayan özgüvendir. neden böyledir? çünkü inançlı erkek allah’a dayanır güvenir ve hiçbir zorluk onu yıldıramaz. her zaman güçlü, sağlam ve ayakta kalır.

oysa allahsız erkekler sadece kendilerine inandıklarından aşmakta zorlandıkları bir zorluk gelince pasifleşir, depresyona girerler, korkak ve ağlak olurlar. çekilmez bir sünepeye dönüşürler.
  • inançlı erkekler daha merhametsiz özgüvenden ziyade insanda özyıkım yapıyorlar.maalesef inançlı olmaları daha iyi biri yapmıyor.