şükela:  tümü | bugün
259 entry daha
  • bazen solgun gömleklerin ilk üç düğmesinden bakar bize
    dişlerini göstermeden tebessüm etmek gibi,
    bazen de sizi rehin almış düşman askeri
    namlusunu doğrultur ve itiraf etmenizi bekler
    bütün gücün orada toplandığını
    bir şehrin uzak semtleri gibidir ulaşması zor
    dölle yüreğimi gecelerin inleyen sessizliğiyle.
  • dost mu? :)
  • gerektiğinde stresini alır, canın sıkıldığında amerikan...
  • inadına inadına gözüme soktuğunu düşündüğüm bir dostum var böyle.

yani bakın, kızın o kadar tatlı göğüsleri var ki. insanım yani, bakmadan edemiyorum. çok güzeller ve bir de üzerine arkadaşımın bakımlı bir bayan olma durumu eklenince, benim için durum gerçekten çok zor yönetile bilinir oluyor.

karşılıklı yemek yiyoruz, karşımda bronzlaşmış, çok güzel bir sütyen ile altan desteklenmiş ve güzel bir dekolte ile taçlandırılmış bir çift göğüs var. ve bu göğüslerin sahibi kız gayet bakımlı, temiz ve parfümlü bir cins-i latif. şimdi ben ne yapayım arkadaş, bakıyorum yani.

iş dünyası hakkında konuşuyoruz, yok seçimler, yok ülkenin hali, ekonomi vs gibi konuları tartışıyoruz ama benim aklım o göğüslerde. erkeğim ve hoşuma gidiyor, suç mu? güzel güzel bronzlaştırmışsın, push up 'mıdır nedir o sütyenlerden takmışsın, dekolte ile göz kırpıyorsun ve bu durumun suçlusu ben değilim abi. kabul etmiyorum bu durumu.

özet: valla arkadaşsın markadaşsın ama , çok güzelsin be :)
  • (bkz: bir erkekle bir kız gerçekten arkadaş olabilir mi)

olamaz demiştik. yine diyoruz. bir üstteki adamın bakış açısına bak.

şimdi düşünüyorum; kız arkadaşım var, bu elemanda onun arkadaşı. basit bir yemeğe gidiyorlar ve elemanın aklından geçenler bunlar. şimdi bunu ön görerek kız arkadaşımı uyarmak beni kıskanç ve yobaz yapıyor. uyarmayıp bu durumla yüzleşip hayal kırıklığına uğraması da onu güvensizliğe itiyor.

ulan konu neydi, ne oldu. neyse ne bok yiyorsanız yiyin ya.
  • üniversite zamanlarında vardı öyle 1-2 arkadaş sağolsunlar kankalarımdı ama meyvesini başkaları yedi sdıfjosıafjafjas
  • bu tatlılığı muhattabına söyleyebilmiş ve teşekkür faslından sonra konu kapanmışsa-yani dönüp dolaşıp mevzu bu noktada düğümlenmiyorsa- dostluğunuz bâki olsun dedirtecek durumdur. tebrikler.
1 entry daha