şükela:  tümü | bugün
  • yav ondan sonra vay ismin e hali dinsiz, imansız. vay bunlar çok içiyor, ıksırına tıksırına kadar içiyor. kardeş içiyorum da hükümetimiz de maşallah benim üzerime kurmuş sistemi.

türkiye'de içkisini sigarasını içen kadar vergi alınan bir insan var mı?

ulan ben olmasam aç kalacaksınız. çocuklarınıza flüt alamayacaksınız. ondan sonra elit kesim falan diyorsunuz. elit kesim olmasa o çocuklar geberir açlıktan. vergi vergi. biliyo musun? o işler vergiyle dönüyor. kuyumcudan alamadıkları vergiyle dönüyor devlet.

ag partimiz her bokumuzu yabancıya satmasaydı belki alternatifi olur da da. artık yok. artık ben bakacağım size. ayyaş ismin e hali'nin vergisine bakacaksınız. gerekirse daha fazla içerim, bir 100.000 cami daha yaptırır hükümetimiz.

nasıl olsa üretime gerek yok. bize cami yeter.
  • daha ileri gidelim:

inanmayanların teknolojisiyle köprü ve tünel yapıp inanların parasını alıp inanmayanlara ödeyerek onları zengin ediyoruz.

bu ne yaman çelişki anne!
  • paranı da al siktir git diyenler henüz gelmemişler.
    har-ca-ma-yın.
    sadece harcayarak zenginleri daha da zenginleştiren tüketim maymunu olmayın.
    siz para harcayanların parasıyla aç bir nüfusun beslendiğini mi sanıyorsunuz?
    harcayarak sadece akepe iktidarını sağlamlaştırmak için bir tuğla da siz koyuyorsunuz.
  • %55'ten fazla akp oyu çıkan ümraniye'de daha fatura kesen esnaf görmediğim için doğru olduğunu düşündüğüm tespittir.