şükela:  tümü | bugün
294 entry daha
  • sonunda gmail tarafından davetiyeyi aldım. şimdi de telefon hafıza yok diye uygulamayı yüklemiyor.

hayırlısı be gülüm.
  • hâlâ davetiye göndermeme izin vermeyen uygulama. google, beni kefil kabul etmiyor.
  • büyük bir merakla incelediğim yeni google şeysi.

ama kullanacağımı söyleyemem, çünkü gmail içerisinde uzun zamandır kullandığımız hiyerarşik label'lar artık yok. üstelik bir mail'e birden fazla label tanımlayamıyorsunuz. gmail içerisinde hali hazırda bulunan hiyerarşik label'larımı da silmeme sebep olmuşu uygulamadır.

hayır google bu sana hiç yakışmadı.
  • bu arada "google inbox" gibi nefis bir isim yerine "inbox by gmail" ne boktan bir tercihtir? en kötü kısmı ismi herhalde. parfüm gibi.
  • çok fazla şekerli 2-3 baklavayı bi iştahla götürdükten sonra tabakta kalanlara bir daha bakmazsın ya, tam olarak öyle olmuş.
  • google'ın bütün uygulamalarında olduğu gibi bunda da karışıklık, kullanım zorluğu hat safhada. sildiğim mailler bilgisayardan girdiğimde olduğu gibi duruyor, hala hepsini seçme ikonu yok tek tek seçmek zorundasınız, gmail uygulamasına nazaran çok daha kafa karıştırıcı.
  • google önümüz 10 yıl için planlıyor bu ürünü. her zamanki gibi patlamaya açık görünüyor. şu hali ile çok kullanışsız. sevmedim ben. klasik mail arayüzünden kopmak istemediğimi farkettim. hangi mail nedir ne oluyor karıştı. bakalım nasıl düzenleyecekler. yakın zamanda geçilmez buna. gmail ile yapılan devrimi sürdürmek, geleceği elinde tutmak istiyor belli ki.
  • bir günlük kullanımdan sonra bir faydasını göremediğim için sildiğim uygulamadır.
  • google' un elinde patlayacak olan uygulamadır.
  • davetiyesini siz sevgili suserlardan hasretle beklediğim platform
    edit: sağolsun yollandı.
126 entry daha