• meme ve popo konusuna hiç girmiyoruz çünkü bu düpedüz yüzeysellik olur diğ mi canım kardeşim? bilek inceyse zaten hani ordan diyosun belli eder kendini. tabii canım. meme yazmaya ne gerek var, bilekten kalan fazlalık yayılacak işte o vücuda bu besbelli. lafın tamamı deliye söylenir.

inci diş mesela saflık ve bakımı temsil ediyor. kendine bakıyor, tüylerini bıyıklarını da alıyordur bu insan. çakallığa bak ya.

temizlik kokusu da hamarat, titiz ve temiz bir hanımefendiyle karşı karşıyayız anlamına gelir, buluşmaya gelirken evini temizlemiş gelmiş.

düz saç sadelik gibi geldi bana. hani masrafsız. al bi tane saç maşası evladiyelik düzleştirip gitsin düğüne, derneğe yok fönüydü yok röflesiydi boşa para harcamasın tutumlu olsun mesajı.

yemin ediyorum boşuna yaşıyoruz ya ben bunları anlatmak için 1 sayfa yazı yazdım adam aralarında + olan 4 kelimeyle vermiş kriterlerini. siz bi çay için bence.
  • =iferror(vlookup("ince bilek";'maallem+isyerim+metrobus'a:z;8;0);"sozluge yaz")

differansiyel denklem yazsaydın kardeş ? *
  • herşeyi anladım da temizlik kokusu ne lan. temizlik yapıp yeni mi çıkmış evden, o koku mu ??
  • peki ya bu özelliklere sahip ve çirkinse ?
  • eksiklerle dolu liste. anti dırdır aparatının yokluğu ve tutumluluk skillinin unutulması ilk dikkat çekenler.
  • kadınlarda mükemmeliyetin tanımı.
  • hepsine sahip olduğum özelliklerdir ama ideal eş değilim.
    çünkü erkeğim amk.
  • erkekler için en önemlisi ölçüler. popo meme ince bel. leş gibi koksa da kalın bilekli olsa da çürük dişli olsa da farketmez o zaman
  • kolu kalın olanların dahil edilmemesi gereken gruptur.
hesabın var mı? giriş yap