• üçlü olmamaları gereken üç kişi
  • kasaba siyasetçiliği,elitizm, faşizm.
  • modern görünümlü ilkel siyaset anlayisini beraberinde getirebilecek üclü. zaten (cok sükür) ülkemizde böyle insanlarin secmenlerin oylariyla bir yerlere gelmeleri imkansiz.
  • iclerinden biri haric, kici basi ayri oynadigini düsündügüm üclü (o da biraz ulusalci, daha önce de yazmisimdir, ulusalcilardan da sahsen akp'liler kadar korkuyorum kendi adima). bunlara kaldiysak kurtulmayip batalim bir zahmet.
    edit: noktalama.
  • hiçbir işe yaramayacak üçlü.

muharrem ince diğer ikisinden farklı. hiç kafa karıştırmaya gerek yok.
  • asla seçim kazanamayacak üçlü
  • ne yapacaklarini merak ettigim 3'lü.
  • işimiz feyzioğlu’na kaldıysa sıçtık üçlüsü daha uygun olur.
  • feyzioğlu bu yola çok yüksek bir potansiyel ile çıktı ve o büyük egosunun altında ezildi. çok ileriye taşıyacağı siyaset hayatını daha yolun çok başında kendi elleriyle bitirdi. yanında daima yalaka tipleri bulundurması ve sayılarını her geçen gün arttırması da bu sonu hazırladı ve çökerttiği imajı ile şu saatten sonra dönüşü yok bunun.

diğer ikisini yeterince tanımıyorum ama görünen o ki feyzioğlunda olan politika ve siyaset potansiyeli kesinlikle ikisinde de yok.

muharrem ince eminim ki çok iyi bir yönetici. ama yöneten koltuğuna geçmek için önce iyi politika yapmak gerekiyor.

kocasakal ise davasından çok koltuk ve ön planda olmayı sevdiği için samimiyetsiz geliyor bana.
hesabın var mı? giriş yap