3322 entry daha
  • hangi tende durduğu da çok önemli. ama erkek zihnindeki etkisi volvo xc 90 a bakmakla aynı.
  • anlam veremediğimiz bisürü kültün başlangıcı gibi bir başlık. yarın kent meydanlarına ince siyah külotlu çorap heykeli dikilse, ülke erkeklerinin doya doya ince siyah külotlu çorap parçalayacağı polyamid festivalleri düzenlense, her kadın kaçan ilk ince siyah külotlu çorabını çeyiz sandığına kaldırsa şaşırmayacağım.
  • benim uyku itemimdir.

dizlerimi sıcak tutuyor.
  • insanın aklına düşürmeyin şunu…
  • milletin fantezi nesnesi olarak gördüğü, zehirli ok, sihirli mantar bilmem ne diye özellikler atfettiği ama benim üşümemek için bugün eşofmanın altına geçiriverdiğim hede.

benim naylon alerjim var. kaşım kaşım kaşındırıyor beni. gıcık ediyor naylon çorabın incesi bile...

ama bacaklarım öyle güzel görünüyor ki şimdi, eşofmanı çıkaracağım anı iple çekiyorum. ehihi, kikiki...

monica bellucci, birr! ince siyah külotlu çorap iki.
  • dün akşam katıldığım düğünde -sanırım havanın serin olmasının da etkisiyle- kadın davetlilerin elbisenin altına giymeyi en çok tercih ettiği çorap çeşidi idi.
  • bugün buralar dolmaz; zira 6 aylık bir kış uykusunun başlangıcı gibi bir gün.
  • nazim' in dediği gibi " bir çift güzel kadın bacağını bir kat daha güzelleştiren " ince, siyah, külotlu çorabı kim sevmez ki...
  • 8 ve 15 den iyidir.
1 entry daha
hesabın var mı? giriş yap