şükela:  tümü | bugün
  • twitter'da tt olmuş etiket.
    bedelli askerlik yoksa oy da yok.
    twitter'a bekleriz dostlar.
  • memlekete değer vermeyen suser beyanı...
    (bkz: askerlikten yırtmak için memleketi satarım) de bir de tam olsun
  • bedelli askerlik ben de istiyorum da, bedelli olmazsa oy vermem diyenleri görünce kanım donuyor. bu mu yani? bu kadar basit mi?

tanım : haysiyetsizlerin toplandığı bir hashtagdir.
  • ben de bedelli bekliyorum ama bunun için memleketi siyasal islamcıların oyuncağı haline getirecek pragmatist seçmenlere de sövüyorum, bilginiz olsun.

ince'ye her türlü destek var, müsterih olsun.
    bedelli çıksa da, çıkmasa da...
  • vıcık vıcık tipler her mecrada elimize kolumuza bulaşıyor. filmlerdeki rezil yan karakter gibi iticisiniz, kimse sevmiyor oğlum sizi. gidin ötede bedelli isteyin, yeter ne bu vıcık vıcık.
  • aktroll oyunu.

kendi çıkarı için oy satan başka kimse tanımıyorum çünkü. ha makarna kömür, ha bedelli. ne farkı var?

merak etmeyin, bilinçli insanlar yine çizgisinde devam edecek. makarna kömürcüler de bu seferlik bedellici diye anılacak.
  • ülkesinin geleceğini belirlemek üzere atacağı adımı yalnızca bedelli askerlik üzerinden belirleyebilecek kadar düşük zekaya sahip olanların ortaya çıkardığı etikettir, mal beyanıdır. bu kadar basit mi bu, bu mudur yani? hayretler içerisindeyim, pragmatizm uğruna ya rab, ne ülkeler elden gidiyor. yazık.
  • kırk yıllık ibneyim böyle ibnelik görmedim.

siktir git sen akpye oy ver koduğumun ibnesi.

not: gay, eşclnsel, homo, top, ibne. artık canınız ne çekerse.
  • siktirsin amcıklar!
    bedelli kaybıymış!

ulan bi bunlar, bi de * kader mahkumları...
    her seçim tiksiniyorum bu iki güruhdan!
    yarrak hasanlara bak hele, sen adamın evladını öldür, sonra af iste! herkes askere gitsin, sen askerden yırtmak için oyunu sat!
    bedelli istemek başka, ona lafım yok ama çıkartmıyor diye bi insanı tehdit etmek oy vermeyeceğim demek yavşaklıktır!
  • bedelli verene oy veririm diyenle, kömür makarna verene oyumu veririm diyen arasındaki 7 farkı aramama sebep olan hashtag.

(bkz: satılık oy)