şükela:  tümü | bugün
  • www.incehesap.com adresinde sessiz sedasız hizmet veren eli yüzü düzgün alışveriş sistemi.
  • benq fp94vw monitörü neredeyse penta'dan çıkış fiyatına ve 10 taksitle aldım buradan. hal böyle olunca da hepsiburada'dan da %10 daha ucuza geliyor.

2 günde de teslim ettiler, daha ne olsun?
  • sözlük semalarında kullananı yok mu, güvenilir midir acaba diye merak ettiğim site, bütün fiyat karşılaştırma sitelerinde en ucuz fiyat buradan çıkıyor çünkü...
  • viewsonic in vp2365wb modeli monitörünü almayı düşündüğüm site. en ucuz burada buldum. ama güvenilir mi bilmiyorum. şikayetim.com dan araştırdım ve şikayetleri ile çok ilgililer. ayrıca çok fazla şikayette yoktu. tabi talep azlığı ile de ilgili olabilir.
  • web sitelerinde stok durum bilgisi gerçekle gayet ilişkili olan hal böyleyken müşteriyi stok konusunda kandırmayan ve siparişi en kısa sürede teslim etme konusunda gayret gösteren online alış veriş sitesi.
  • korkularımı boşa çıkartan alışveriş sitesi. istediğim ürünü ertesi gün ulaştırdılar. bunda üründe hızlı gönderi ibaresinin bulunması da etkili olabilir. ilk alışveriş itibariyle olumlu bir izlenim bıraktılar.
  • exa bilgisayar ve çakma gittigidiyor satıcılarının temin edemediği ürünü diğer sitelere göre gayet makul bir fiyata bana ulaştıran firma. gerçi exa ile hiç bir problemim yok çok severim kendilerini ama onlar da bir çok site gibi stokta olmayan ürünleri stokta gösteriyorlar. gerçekten çok ayıp...yoksa yok deyin kardeşim alala...
  • 1 ay önce 122 lira para verip aldığım aleti bugün 79 liraya satıyorlar. sömürün derim.
  • orta halli bir market edasıyla elektronik ürün satan alışveriş sitesidir. işini layıkıyla yapıyor. bide kredi kartına taksit olayı diğer alışveriş sitelerine göre daha avantajlı gibi zannımca.
  • fırsat ürünlerinde ince hesaplar dönüyor ama anlayamadım bir türlü.
    bugün 100 adet, 2.5" wd harici disk kampanyası vardı, saat 13 te başlıyordu, tabi o saatte siteye girebilene aşk olsun. buna bir diyeceğim yok ama o yoğunlukta zar zor siteye girdim ürünü sepete ekledim ödeme kısmına geldim fakat ileri dediğimde bir anda kendimi sistemin dışında buldum. tekrar girmeye çalışıyordum ama nafile, kullanıcı kaydıma bir şeyler oldu (!) ve "kullanıcı kaydı bulunamadı." hatası verdi. şifremi unuttum bölümünden yeni şifre talep edip mail kutuma girdim yeni şifremi aldım yeni şifreyle sisteme giriş yaptım. (bu arada junk mail kısmına ben istemeden önce şifre yenileme maili gelmiş) tekrar zar zor sepete girdim ödeme bölümüne girdim kart bilgilerimi vs. girdim onayımı verdim, bir sonraki sayfada en son bir kere daha 'son onay' yapılması gerekiyormuş, ulan alt tarafı bir disk alacağız muhabbete bak dedim. son onayımı da verdim,
    ta taaa "sepetinizde değişiklik oldu lütfen tekrar deneyiniz"
    tekrar deneyecek ne hevesim kaldı ne de stokta disk kaldı. allahtan karttan para falan çekmediler ona şükrediyorum.
    zaten benzinciden aldığım bir tane galatasaraylı su bardağı dışında (ki onda da başka bardak kalmamış yoksa beşiktaşlıyım, hesap edin yani o kadar şanslıyım) bi sik kazanamayan ben pek de önemsemedim bu durumu.
    siz yine de bana bakmayın ben kılpayı kaçırdım, belki siz yakalayabilirsiniz fırsatlarını.