şükela:  tümü | bugün
  • "involuntary celibate" teriminin kısaltılmış hali.

seks yapmak istediği halde sekse ulaşamayan kimse olarak çevirebiliriz.

(bkz: the red pill)
  • sonunda banlanan subreddit. bakalım yazarları mızmızlanmak için nereyi bulacaklar? kiwifarms'ı öneriyorum.

gününüzü şenlendirsin diye
  • kadınlarla ilişkilerinde başarılı olan erkeklere chad derler. kendilerini reddeden kadınlara da genel olarak stacy derler. bu ikisine düşmandırlar.
  • bir sekilde terrorist olusum olmuslar.
    https://www.independent.co.uk/…rodger-a8321711.html
  • komünitesi gereği genelde ifade ettiği kişi kadındır. dendiği gibi, erkek-kadın fark etmeksizin, istemelerine rağmen cinsel partner bulamayan çirkinlere, otistlere, sosyal fobiklere falan denir: istemsiz kelibasik. halk arasında çirkin feminazilerle bağdaştırılır. türkiye'de oturmamış bir kültürdür, çünkü malum ki türk kadınlarının partner bulamamak gibi bir derdi yoktur. türk erkekleri ise partner bulmayı pek beklemez, dolayısıyla incel olmak anormal bir şey değildir ve bunun için bir terime ihtiyaç yok. asıl terim zıttı için gereklidir, onu da 'piç' doldurmakta. türk kadının bulamayanı incel değil 'makbul', çok bulanı 'orospu', az bulanı 'kaşar', bulup da çaktırmayanı 'yeraltı kaşarı', son olarak bulmasına rağmen sevişmeyeni bol buluyorsa 'yollu', az buluyorsa 'kezban' olarak adlandırılır. bu adlandırmaları tasvip etmiyor, kınıyorsanız, ve erkekseniz, o zaman da 'meriç' olarak adlandırılırsınız. ben herkese akıl fikir diliyorum.