şükela:  tümü | bugün soru sor
 • (bkz: 6 haziran 2018 akşam gazetesi manşeti)

  bu başlıkta görülebileceği gibi, akşam gazetesi, akp'li olduğunu iddia ettiği bir kadına chp'nin afiş asan görevlilerinini saldırdığını, darp ettiğini ve saçlarını yolduğunu iddia etmişti.

  bugün cumhuriyet gazetesi bu iddiaların yalan olduğunu ortaya çıkaran belge ve röportajları yayınladı.

  haber.

  gittiği şehrin adını prompter'dan okumadan söyleyemeyen, prompter'dan okusa bile söyleyemeyen, onca tartışmaya rağmen hala diplomasını gösteremeyen, suflaj olmayınca ne söyleyeceğini karıştıran ve kazanmak için sürekli hile yapan, devlet gücünü en vahşi şekilde kullanmaktan hiç çekinmeyen, haksız yere insanları hapse tıktırıp hayatlarını kararttığı halde her seferinde mağdur pozu atan, dün ak dediğine bugün kara, yarın al, ertesi gün mor diyebilecek yapıda birini hangi yüzle cumhurbaşkanı seçeceksiniz, anlamak mümkün değil.

  bu adamın ve etrafındaki çıkarcı yalakalarının 16 yıl tek başlarına yönettiği ülkemde ekonomi bitmiş, eğitim sürünüyor, toplumda ayrışma en üst noktaya ulaşmış, terör bir yandan, işsizlik diğer yandan ülkenin belini büküyor, sanayi bitmiş, tarım bitmiş, devletin tüm kurumları üç otuz paraya elden gitmiş, borç gırtlağa dayanmış, sanat, spor, bilim, her alanda dibi görmüşüz, istafın bini bir para, yolsuzluk, usulsüzlük, rant tavan yapmış ve hala bunlara destek verenler var.

  sonra da dolar yükselince amerika bizi kıskanıyor da o yüzden operasyon yapıyor. dış mihraklar vidi vidi vitvit.

  zerre kadar utanmanız da kalmamış. yalanlarınız her ortaya çıktığında yüzünüz kızaracağına zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışıyorsunuz.

  bu ülkeye verdiğiniz zararı hiç bir düşman veremedi bugüne kadar. artık yeter!

  gideceksiniz.

  tüm o yandaş tetikçi basınınızla, her kurumun içine bizzat szdırdığınız cemaatinizle, oy deposu tarikatlarınızla, devletin kasasını emrine verip hazineyi yağmalattırdığınız müteahhitleriniz ve vakıflarınızla, hepiniz defolup gideceksiniz.

  suça karışmış olanlarınız da yargılanacak. yıllarca yediğinizin, içtiğinizin hesabını çatıııııır çatır vereceksiniz.
 • havuz medyasından beklentimiz farklı değildi dediğim olay

  gitmemek için her yolu ama her yolu deneyecekler
 • şimdi malzemeler şöyle efenim;
  3 tane hıyar
  2 baş soğan
  1 lahana (göbek)
  2 çay kaşiğı ( sadece çay kaşiğı)

  bu malzemeler ile 4k tv izleyeceğiz.
  ve kapuskalı endinezya hipapotomu daşşağı haşlaması yapacağız!

  yeter!