şükela:  tümü | bugün
  • aktrollerin de ince'yi izlediğini gösteren detay.

yeni cumhurbaşkanımızın şekline şemaline alışmaya çalışıyor olabilirler.
  • rte'nin mantıklı nesil nefretinin yanında devede kulak bile değildir.
  • ince tarafından söylenenleri cımbızla çekip bu şekilde anlamak için tüm içtenliğimle söylüyorum ki kötü birisi olmak şart.
  • dindar nesil yaratacağız diyerek kindar yavşaklar ordusu yaratılmasından dolayıdır.
  • buradaki kasıtın dindar değilde dinci olduğunu düşünüyorum. ayrıca yıllardır sorgulayan,rasyonel beyinlere olan nefretle ilgili henüz bir başlık açılmadığını görüyorum.

edit: kasıt masıt yokmuş.programı izlemedim özür dilerim, aktroll arkadaşa kurban gittik. "bunlar onemli tabi" ve "denizuysal" isimli yazar dostlara sevgiler gönderiyorum ve onların önerileriyle trolü beslemiyorum. #alikocbaskanfenerbahcesampiyon
  • elma soyularak da yenir soyulmadan da.
    (bkz: dahi anlamında da da ayrı yazılır)
  • "o nefret dindar kesime karşı değil, dindar gibi gösterilip dinin karalanması için kullanılan münafık kesime karşıdır" diye düşünmeme sebep olan nefrettir.

bazı insanlar sanki müslümanlığı son yıllarda öğrenmişiz gibi davranıyor çünkü. gözlemlerimden eminim ki asıl son yıllarda bazı insanların övme yüceltme kisvesinde yaptığı karalama kampanyaları sayesinde inancı olan insanlar bile bunlara bakınca kendini sorgular hâle geldi. gerçekten dindar olan insanların yapmaması gereken her şeyi yapıp sonra insanlara "bakın sizin kitabınızda var bu ehehehe" diyen buzağıların ortaya çıkmasına yol açanlar da yine bu münafık kesim zaten.

bu arada o sözde dindar nesil son zamanlarda yapılan uzay mekiği görünümlü camilerden de memnunsa zaten önce bir kendilerini sorgulasınlar. ben 29 yıldır müslümanım, benim dinimi ortaya çıkaranlar bu neslin insanları değildi, bu neslin insanları da yok edemez.

edit: imlâ
  • ulan ne çektik sizden de dininizden de. siktirin gidin arabistan'a artık siz de kurtulun biz de.
  • olmayan nefrettir.
    (bkz: kudurun ibneler)