şükela:  tümü | bugün
  • cevap şu olmalı:

'' muharrem ince türkiye'nin cumhurbaşkanı adayıdır. bu yüzden bu miting chp mitingi değil, ülkesini seven, huzuru ve refahı isteyen toplumsal barışı destekleyen tüm halk için kurulan bir mitingtir ve herkes katılabilir. ''

evet bu olmalı.
  • demek ki ince hedefine ulaşmış. adam zaten ben sadece chplilerin cumhurbaşkanı olacağım diye yola çıkmadı, herkesin cumhurbaşkanı olacağım diye yola çıktı ve başardı.

kayseridekilere de bi baksın, onların da hepsi akpli olabilir.

ahahahahaha
  • istihbarat o kadar bomba patladğında insanlar öldüğünde ne yapıyordu diye merak ediyordunuz, sonunda öğrenmiş olduk. mit, akp genel başkanı için diğer partilerin seçmen profillerini araştırıp fişliyormuş.
  • adam insanları kategorize etmeyi o kadar çok seviyor ki mitinge katılanların insan olduğunu unutuyor.
  • rte beyanı.

--- spoiler ---

cumhurbaşkanı erdoğan: "(ince) diyarbakır'da miting yaptı. istihbarattan aldığım bilgi, bu mitinge katılanların neredeyse tamamına yakını hdp'li."
    --- spoiler ---

bu açıklamayı okurken kendimden utanıyorum söyleyenler ve dinleyenler nasıl utanmıyor anlayamıyorum. hdp'liler bu ülkenin insanı değil mi, onlarla birlik beraberlik içinde olmamız gerekirken onları sanki insan değillermiş gibi sınıflandırmak gerçekten çok çirkin.
    yazık.
  • mevzuyu çözememiş reis..

amaç zaten güneydoğudaki hdp'ye oy atan seçmenin inceyi desteklemesi.. ince de onun için gitti oraya, daha özgür bir türkiye için cumhurbaşkanı adayı oldu ve etnik köken, parti ayrımı yapmaksızın herkesin cumhurbaşkanı olmayı vaat etti daha ilk günden beri..

miting meydanlarında, onlaaaar, bunlaaaaar diye ayrıştırmayı çok kanıksadınız ki, birleştirmeyi unuttunuz..!
  • devletin bütün imkânlarını kendi menfaati için kullanan bir adayın açıklaması.

devletin istihbaratını kullandığını açık açık söyleyebiliyor.

bu, eğer bir daha seçilirse esad rejiminden beter bir rejime hazır olmamız gerektiğinin ispatı.
  • sana ne.
    evet türkçüyüm. fakat kürt kardeşlerimin barış ve kardeşlik umutlarını yeşerten m. ınce mitingine gitmesi seni neden bu kadar rahatsız ediyor bop'cu bay bay recep???
  • hdplilerin, kürtlerin ellerinde türk bayrakları vardı. o zaman muharrem ince batıda ve doğuda kapsayıcı bir cumhurbaşkanı olacak demektir bu. sağcısı solcusu türkçüsü kürtçüsü işte ülkenin yıllardır beklediği birliktelik.

mısırlı rabia için değil türkiye cumhuriyeti için birleşiyor insanlar.

tüm türkiye’nin cumhurbaşkanı muharrem ince.
  • geyiği bitirsek sanki konuşacağı bir konu var. hee bitirdik geyiği ne konuşacaksın ekonomi mi? tarım mı? felsefe mi? bilim mi? sanki bir halt biliyor da onu konuşacak.

imam hatip mezunusun kendi alanında bile bilgisizsin. meclis grubunda yaptığın "la tahzen" i korkma diye çevirerek yaptığın çarpıtmayı unutmadım. ne bilgin var ki konuşacaksın. ayeti bile işine geldiği gibi değiştiren adamsın. "la tahzen"i senin gibi korkma diye çeviren var mı bak bakalım.

allah var emlakçılıktan anlarsın, onu atlamayalım.

başlık " erdoğan'ın bu kadar geyik yeter çıkışı" idi nasıl ve ne amaçla buraya taşındı anlamadım. şimdi başlığa bakıyorum yazdıklarıma bakıyorum, ne kadarda anlamsız geliyor.