şükela:  tümü | bugün
  • ince başkan bu saatten sonra hdp ile elele dağ çıkıyoruz dese ulusalcıların oyunu kaybetmez.
    sen rahat ol ulusalcılar zeki.

edit: arkadaşlar siz şaka mısınız lan.
    hani biz fularlıydık; örtülü anlam nedir, ironi nedir bilmez misiniz.
    mesaj kutum ciddi ciddi laf anlatmaya çalışanlarla dolmuş.
    yazık gerçekten ya.
  • beni kaybetmemiştir. sırf bu yüzden karar değişikliği yapacak bir ulusalcı zaten kaybedilmek istiyordur. hdp bir siyasi partidir ve 6 milyon insandan oy almaktadır. 6 milyon insanın bu ülkenin vatandaşı olduğu gerçeğini seve seve kabulleneceksin.

pek tabii sayın ince o insanlardan oy isteyebilir bir şekilde o insanları da ikna etmek için çabalayabilir. bunda az biraz aklım çalıştığı icin hicbir beis görmüyorum. zamanında mevcut hükümetin kürt vatandaşların oyunu almak için 40 takla attığını biliyoruz. kendileri yapınca hümanist oluyor, ince yapınca terörist. yok ya, ne güzel bir dünya kurmuşsunuz kendinize.

muharrem ince'ye göre oy veren her insan benim ülkemin insanıdır benim ülkemin vatandaşıdır. hepsinin milliyetçisiyim. hepsiyle tek tek ilgilenmem lazım. doğruyu söylemek, yanlışı düzeltmek adına hepsiyle aile olmalıyım.

onu bunu bilmem ama muharrem ince gerçekten alkışlanmayı hak eden bir siyasetçi ve kendisine güveniyorum, kolay kolay da yanılmam.
  • iyi o zaman sadece ulusalcılar oy versin %40 kalsın oylar. olmuyor ulan anlayın işte, ulusalcısı, solcusu, fasisti, şeriatcısı, teröristi hepsinin oyunu bir şekilde almak gerekiyor, yoksa çomarın oyunu geçemiyoruz. boktan gururunuza başlatmayın. gidin atın oyunuzu.
  • bi bitmediniz amk . yeter be.
    cb:ince
    mv: hdp
  • hiç boşa çabalama aktroll size kendi tabanınızdan başkasından oy yok. gerçek ülkücülerden bile oy yok.
  • yav hee heee
  • hangi ulusalcılar oy vermekten vazgeçmiş bi açıklayın bakalım? sikik sikik algı operasyonu yapmayın.
    bakın şimdiye kadar chp'ye küsmüş oy vermeyen on binler ince'ye oy verecek. bunlardan biride benim. götünüzden sallamayın
  • bir adamın bu işi mecliste konuşalım millet ile konuşalım bir kanalda insanalr özgürce konuşsun gibi cümleleri var diye niye ulusalcı oyları kaybediyormuş?

mal mi ulusalcılar? benim ulusalcı gruptaki arkadaşlarım ayakta alkışlıyor inceyi.

zorlamasanız artık...