şükela:  tümü | bugün
  • ooo birileri baya baya tutusmus. oyle tutusmus ki gotunden element uydurmaya baslamis.
  • bu şekilde anlaşılabilmesi için ciddi bir ruh hastalığına sahip olunması gerektiğini düşündüğüm başlıktır.
  • ince'nin hırsız tayyip demediği halde, yalan söyledikçe boyu uzayan adamdan öğrendikleri yalan konuşan fetöcülerin düşüncesidir.
  • dip dalgası gelmiş yazar yorumu.

kayseri mitingine gelenler, hırsız tayyip diye ortalığı inletiyor ama sandığa öyle bir gömeceksiniz kiii he mi ?

ayrıca kayseri mitingini izlemedim ama diğer mitinglerinde tayyipin yuhlanmasına bile müsaade etmemiş birinin böyle bir sloganı attırmasını beklememek lazım gelir. hiç ihtimal vermiyorum.
  • memeliler sınıfından primat olup, iki ayaklı homo sapiens türüne dahil olan canlı'nın ayaklarının simetrik olarak gövdeye bağlandığı leğen kemiği civarında bulunan kas ve yağ yığınından oluşan bölgesel kısma ,

göt! denir.

ne kadar sıvarsan, ne kadar dolandırırsan dolandır göt denir.
    göte ise göt denir.
  • bir, iki, üç buçuk,
    yusuf yusuf yusuf
  • lan kamera denilen şey icat edildi hala yalan atmaya çekinmiyorsunuz.buyrun kanıt
    m.ince öyle birşey yapmıycak kadar asildir.
  • sosyal medyada milletin vergileriyle yemlenen itin, köpeğin son çırpınışları. götünden uydurduğun algı çabasının arkasında dur bari.
    başlığı açıp kaçan bahsi geçen maaşlı troll, 24 haziran'dan sonra anasının damına kaçar artık. (bkz: bardağın boş kismi)
  • muhalif cephe savcı tehdidiyle öne geçiyor, bravo.
  • ben anlamadım..
    farzedelim yanlış dememiş sayın ince ,
    yani şunlar olmadı mı?
    -berkinin annesi yuhalatılmadı mı kalabalıklara
    -deniz baykalın görüntüleri mitinglerde dalga konusu yapılmadı mı
    -mhp lideri için çoluk çocuğu yok diye aşağılanmadı mı
    daha bir sürü kişi en iğrenç laflarla ezdirilmedi mi mitinglerde? o zaman nerdeydi bu duyar kasma hassasiyetiniz ?
    ......
    edit: bu troller kendilerine küfrettirerek aslında kitlelerine konsilide olmazsak hepimizi işte böyle yerler mesajı vermeye çalışıyorlar. ters propaganda kullanıyorlar..duyarsız kalmak onları çıldırtır. umursamayın.yazmayın şunların başlıklarına. kızarak yazsanız bile ekmeklerine yağ sürmüş oluyorsunuz.