şükela:  tümü | bugün soru sor
 • muharrem ince'nin önlenemez yükselişini gören troller panikle algı yaratmaya çalışan başlıklar açıyor. trollerin asıl amacı 2. turda daha zayıf bir rakip gördükleri meral akşener'i erdoğan'a rakip yapabilmek. maalesef bir takım iyi partili dostumuz da bu oyunlara alet oluyor.

  efendim muhafazakar seçmen ince'ye oy verir hiç korkmayın, milliyetçi seçmen de ulusalcı seçmende ince'ye çekinmeden oy verecektir. kürt seçmen'in de ince'yle bir problemi yok. muharrem ince'ye akp'ye sıkı sıkıya bağlı %20'lik seçmen kitlesi dışında herkes oy verir.

  ikinci turda yorulmuş yıpranmış erdoğan'ı devirebilecek tek kişi dinamik muharrem ince'dir. haydi beyler şimdi safları sıklaştırma zamanı.

  yolcudur abbas bağlasan durmaz.
 • ince'nin önlenemez yükselişi diye bir şey yok. akşener çok parlamasın diye incenin reyiz tarafından izin verildiği oranda televizyonlarda boy göstermesi durumu var. heyecan yapmayın. bak akşener'i ortalarda gören var mı? silindi resmen. ama ince her yerde, çünkü ince reyisin rakibi değil. zira aynı pastadan yemiyor ikisi. olasi bir ikinci tur'da kürt seçmenin ve kararsız saadetçilerin oyunu kim alacak sizce? ince mı? ancak ve ancak kendinizi kandırırsınız. gerçi ikinci tur düşük olasılık gibi...
 • chp’ye öcü gibi bakan %50’si muhafazakar %70’i sağ görüşlü bir seçmen kitlesi varken imkansıza yakın iddia.
  şu an o potansiyele en yakın adan akşener ki o da erdoğana inat oy kullanacak radikal hdpliler dışında oy alamaz.