şükela:  tümü | bugün soru sor
  • edit 2: ince'nin sabah katildigi fox tv çalar saat programinda ses kayitlari soruldu ve ince "erdoğan'ın oğluyla sıfırlama konuşması ses kayıtları montajsa benimki de montajdır. erdoğan'ın oğluyla paraları sıfırlama kaydına inanıyorsa benimkine de inansınlar" yanıtını verdi.

https://mobile.twitter.com/…tus/1009565916336672774

muharrem ince'nin, amirlerinden onay almasi gereken gariban resepsiyon gorevlisini haşlamasini, ona hakaret ve kufurler savurmasini içeren ses kaydi. yarın bütün işim seninle uğraşmak olacak diye tehdit ediyor.

insan gerçekten hayret ediyor. gerekli aciklamalar yapilir umarim...

edit: bana sövünce video gercekligini mi yitiriyor. ben paylasinca video sahte mi oluyor? bana hakaret edince olayin üstü mü kapaniyor? bana aktroll diyenin götünden sivilce ciksin 10 gun oturamasin. gözünüz kör olmuş, erdogan'in dili sürçse binlerce entry giriyorsunuz. ama buna insani yönden yaklasiyorsunuz. gercekten inanilmaz iki yüzlü insanlarsiniz.
    sadece ses kaydinin akibetini merak ediyorum. dogruysa neler diyeceksiniz, nasil omurgasizlik sergileyeceksiniz meraklardayim.

edit3 : baslikta belirtildigi gibi, konunun muhatabi resepsiyonist. polis degil.
    ayrica;

ne pis agziniz varmis arkadas. elestirdiginiz despot buldugunuz erdogan'dan farki olmayan bir dil, bir uslup var herkesin cumhurbaskani olacagini iddia eden adayda. resepsiyonisti tehdit ediyor yarin tum isim senle ugrasmak olacak diyor kayittaki ses. kendisi de topu taca atmis net bir sekilde benim degil veya benim dememis. bu adam oyle ya da böyle seçimin bir diger kazanani. kk da secimin tek kaybedeni. kendisi cumhurbaskani secilir mi bilmem ama secilemese bile ileride chp basinda gorecegimizi dusunuyorum. herkesin cumhurbaskani olacagini iddia eden bu adayi sadece sizler degil ben de dahil her turlu secmen izliyor olcup tartiyor. yarin basimiza gecse neler yapacak diyor. adamin inkar etmedigi ses kaydini, ama erdogan israil dolu dedi diye aklamaya hatta motaj olduguna inandirmaya calisiyorsunuz. ben erdogan'in asagida siraladiginiz dilini tasvip etmiyorum. ve o basliklara da girip iyi ki soylemis de demedim.

sosyal medyada paylasilan bu videoyla kimse oyunu degistirmez. cunku turkiye'de siyaset denilen olgu kimlikle eşdeğer tutuluyor. o benim gorusumle ilgili muspet menfi ne paylasiyorsa hepsi benim aleyhime o zaman ben liderimi sorgusuz sualsiz desteklemeliyim mantalitesi sadece akp secmeninde yok. bu hep boyleydi, boyle olmaya da devam edecek.
  • ha gayret aktotoşlar, 10 başlık daha açarsanız ince adaylıktan çekilecekmiş.

aktotoşların gece mesaisine devam ettiğini gösteren video.

edit: benim anlamadığım nokta, bir insan karşısındaki kişiden küfür yerken neden güler? görüşme seneler önce izinsiz şekilde dinlenmiş kayıt edilmiş bir köşeye konmuş servis edilmemiş, muharrem ince cumhurbaşkanı adayı olunca hoooop sandıktan çıkartılmış gündeme taşınmış.

bilemiyorum altan.
  • (bkz: on beş sene önce otellerde resepsiyon bulabiliyor muyduk)
  • eğer o ses kaydı doğruysa lan ben bi şey demiyorum ya.
    gariban, vekilim diyor, emir kuluyum diyor, sizin hayranınızım, seviyorum sizi diyor. yok. hala "ağzına sıçarım" "it oğlu it" falan filan. lan harbi yazık ya.
  • gerçekse itibar zedeleme operasyonudur.

adım 1) ince'nin sinirleri bilerek zıplatılacak raddeye getirilir
    adım 2) görüşme kayda alınır,
    adım 3) gariban, masum ve ponçik bir resepsiyon görevlisi rolü kesilir
    adım 4) internet'e servis edilir ki bakın ince aslında böyle bir adam algısı yaratılsın.

vursak vursak nereden vururuz diye düşünürken bel altına düşecek seviyeye inersiniz anca böyle. yavşaklığa devam.

sözde resepsiyon görevlisinin güldüğünü de mi duymuyorsunuz amk.

ay bugün de mağdur oldular lol.

edit : kaydı paylaşan hesabın sabıkası çıktı :)

bu da 2 gün önce paylaştığı başka bir görüntü.

https://mobile.twitter.com/…tus/1008973369159618560

(edit için darkalive'a teşekkürler )

düzmeceyse düzmece, gerçekse gerçek, ahlaksızlığınız hep aynı.
  • adamın küfür yemenin dayanılmaz hafifliğine neşeyle cevap vermesi karşısında hafif işkillenmiş olsam da olayı gerçek kabul ediyorum. arka planını net bilmeme rağmen küfürlerin kabul edilebilecek bir yanı yok. ancak evliya değil bu adam "hangimiz sövmedik çılgınlar gibi" sonuçta bu dünyada. bir cb adayı olup imajini sarsıp hanesine bir eksi puan yazdirsa da oyumuzu tek bir olaya göre atmiyoruz.
    (bkz: sümeyye'ye 20-25 gibi gitmesi lazım)
    (bkz: bakara makara)

not: oylar inceye
  • al ananı da git demişse çok ayıp etmiş. vay serhat yaa..
  • üst edit: muharrem ince bu sabah fox tv'de iddiaya cevap vermiş: erdoğan’ın oğluyla sıfırlama konuşması ses kayıtları montajsa benim ki de montajdır. erdoğan’ın oğluyla sıfırlama kaydına inanıyorlarsa benimkine de inansınlar."

yakışmamış. niye kaçıyorsun lan israil dölü diyerek yumruklayıp korumalarına dövdürmesi lazımdı. aktrollerin taptıkları reisleri öyle yapıyor çünkü. onu yaparsan sorun yok böyle yaparsan auuuuuu

benim merak ettiğim bu görüşme kaydını kim tutmuş ve sızdırmış. muharrem ince'nin telefonunu dinleyen hükümet mi yoksa "ben sizin hayranınızım" diyen resepsiyonist mi_
  • oğlum kendi ifşam internete düşmüş gibi oldum lan. seçime kalmış şurada 3 gün, kasetler dökülmeye başladı.

edit : ya lütfen siz de ayıbı ayıpla örtmeye çalışmayın, ne demek "erdoğan böyle böyle yaptı o yapınca bir şey yok, ince yapınca rerererörörö". sinirine hakim olamayan, eline güç geçince başkasını ezen insandan hayır gelmez bunu anlayın artık.

bu konuşmayı yayınlayan büyük ihtimalle resepsiyon görevlisi, muharrem ince sövdükçe bundan zevk duyuyor, sanki küfrettirmek için özel bir çaba sarfetmiş, bir oyun oynamış. ama muharrem ince'nin yaptığını da gelip burada savunmayın rica ediyorum. böyle her yaptığını savunursanız, yarın onun da elinden gücü almak için uğraşır durursunuz.
  • ince tum turkiyeye buyu mu yapti aw